To robił pasażer w samolocie! Obleśne nagranie poruszyło internautów [WIDEO]

to robił pasażer w samolocie

To robił pasażer w samolocie! W sieci pojawiło się okropne nagranie, które bardzo poruszyło internautów na całym świecie. Jak się okazuje, ludzie nie mają za grosz wstydu i są w stanie posunąć się dosłownie do wszystkiego, niezależnie od tego gdzie się znajdują i czy obok są inne, obce osoby. Na własnej skórze przekonała się o tym pewna TikTokerka, która nie wytrzymała i wszystko nagrała. Materiał opublikowała w sieci. Film osiągnął spory rozgłos, jednak trudno się temu dziwić. Dlaczego? Zobaczcie sami!

To robił pasażer w samolocie! Obleśne nagranie poruszyło internautów na całym świecie

Z pewnością większość osób przynajmniej raz w życiu trafiła na kłopotliwego towarzysza podróży – czy to w pociągu, czy w komunikacji miejskiej, a może nawet w samolocie. Ktoś, kto skutecznie uprzykrza podróż, szczególnie irytujący jest wtedy, gdy wybieramy się w dalszą trasę. O tym, że niektórzy nie mają dosłownie żadnych granic i hamulców, na własnej skórze przekonała się pewna TikTokerka. Wszystko miało miejsce podczas jej podróży samolotem. Co najgorsze, jej lot trwał aż 5 godzin. Przez tyle czasu kobieta walczyła z odruchem wymiotnym, który pojawił się po tym, co zobaczyła tuż obok siebie.

Co było powodem oburzenia nagrywającej? Jak widać na materiale, który zobaczycie poniżej – siedzący obok niej pasażer, jak gdyby nigdy nic na pokładzie samolotu zaczął obcinać paznokcie u stóp. Mężczyzna zdjął buta, skarpetę, wyciągnął obcinaczki i przystąpił do działania. Na materiale widać, że obcięte paznokcie rzuca na podłogę. Chwilę później siedząca obok niego kobieta wyraźnie walczyła z odruchem wymiotnym. Czy samolot to odpowiednie miejsce na wykonywanie takich czynności?

ZOBACZ TAKŻE: Przerażające ustalenia ukraińskiego wywiadu: „Ryzyko użycia przez Rosję broni jądrowej bardzo duże”

Internauci w mocnych słowach skomentowali zachowani mężczyzny

Jak łatwo się domyślić, internauci w mocnych słowach skwitowali to, co na pokładzie samolotu wyprawiał mężczyzna. Pojawiły się też pytania do nagrywającej. Niektórzy dziwili się, że nie zgłosiła tego obsłudze lotu. Pojawiły się też głosy, że wszystko mogło być ustawione i specjalnie zaplanowane pod nagranie TikToka. Materiał okazał się jednak strzałem w dziesiątkę, bo już teraz obejrzano go grubo ponad milion razy.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

@ninadrama I’m stuck on a 5hr flight 😭 WISH ME LUCK! #traveltiktok #travel #traveling #airport #ninadrama ♬ original sound – Nina Marie Daniele

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.