Taki widok w wielu miejscach w Polsce już niebawem? Szokująca wizja jasnowidza!

taki widok w wielu miejscach

Taki widok w wielu miejscach w Polsce już niebawem? Szokująca wizja jasnowidza może okazać się zmorą. Krzysztof Jackowski podzielił się pewnym odczuciem, które naszło go podczas wizyty na stacji benzynowej. Jak już łatwo się domyślić – chodzi rzecz jasna o ceny paliw w Polsce. Te, jego zdaniem, już niebawem mogą osiągnąć porażające pułapy. To jednak nie koniec zmartwień. Co jeszcze czeka rodaków już w niedalekiej przyszłości zdaniem jasnowidza? Zapowiadają się bardzo ciężkie czasy…

Taki widok w wielu miejscach w Polsce już niebawem? Szokująca wizja jasnowidza!

Co przyniosą najbliższe miesiące? Jak będzie wyglądać życie w Polsce? Czy inflacja nadal będzie nam się dawać we znaki? Głos w tej sprawie zabrał nie kto inny jak Krzysztof Jackowski. Najpopularniejszy polski jasnowidz nie ma jednak zbyt dobrych wieści. Jackowskiego szokująca wizja dopadła, gdy ten tankował samochód na stacji benzynowej. Miejsce to nie było przypadkowe. Mianowicie, chodzi właśnie o ceny paliw. Kierowcy w Polsce już od jakiegoś czasu narzekają na bardzo drogie paliwo. Niestety, może być jeszcze gorzej.

Podczas rozmowy z Super Expressem Krzysztof Jackowski zdradził pewne odczucia, jakie spotkały go podczas tankowania samochodu na trasie z Warszawy:

Kiedyś wracałem z Warszawy i tankowałem na trasie. I mówię sobie szlag by trafił – 8 złotych. Nagle mi w głowie stanęło. Nie narzekaj. Nie narzekaj. I skojarzyło mi się, że cena będzie 23 złote.

Czy jednak ceny paliw rzeczywiście mogą urosnąć aż tak drastycznie? Czy na pylonach stacji benzynowych zobaczymy ceny sięgające 20 złotych za litr?

ZOBACZ TAKŻE: Nie wpuścili jej na wigilię syna w szkole. Kobieta ma wytatuowaną twarz [FOTO]

Paliwo na stacjach benzynowych za ponad 20 złotych za litr? Krzysztof Jackowski wyjaśnia

Krzysztof Jackowski wyjaśnił, że jego wizja wcale nie oznacza, że paliwo będzie kosztować aż ponad 20 złotych za litr. Niemniej jego cena może okazać się naprawdę wysoka – wyższa od tego, do czego przywykliśmy obecnie. Jego słowa przytacza o2.pl. Według jasnowidza wszystko przez inflację może runąć:

Ja nie mówię, że chodzi o to, że paliwo tak mocno urośnie, że go nie będzie. Może to oznaczać to, że inflacja tak zagalopuje i wtedy to nas nie będzie już bolało, bo inflacja boli na samym początku. Potem jak to już wszystko runie, to nie będzie nas tak boleć.

Paliwo za 12 czy 15 złotych? Jasnowidz Jackowski zabrał głos

W słowach Jackowskiego pojawiły się kolejne wartości cen paliwa za litr:

Jak my dojdziemy do ceny paliwa 15 złotych 12 złotych, to przestaniemy się wówczas tym martwić.

Po czym dodał:

Po prostu uznamy, że jest rozregulowana wartość złotówki, że to już nie ma znaczenia czy za 100 złotych kupię schab z ziemniakami, czy tylko ziemniaki i muszę jeszcze 50 złotych dołożyć do schabu.

źródło: o2.pl, Super Express; foto: zrzut ekranu YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.