Taki posiłek w rosyjskich liniach lotniczych dostał Polak! [FOTO]

taki posiłek w rosyjskich

Taki posiłek w rosyjskich liniach lotniczych dostał Polak! Na Twitterze Kacpra Merka furorę zrobiło zdjęcie dość oryginalnego posiłku, jaki na pokładzie swojego samolotu zaserwowały mu linie lotnicze Ural Airlines. Wszystko podczas podróży po pierwszym w sezonie konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Co takiego dziennikarzowi zaserwowała obsługa samolotu? Zdjęcie bardzo oryginalnej i niewątpliwie smacznej potrawy, znajdziecie w dalszej części tekstu. Wszystko okraszone trafnym komentarzem mężczyzny.

Taki posiłek w rosyjskich liniach lotniczych dostał Polak! Zdjęcie robi furorę w sieci

Posiłki w liniach lotniczych częstą są obiektem wielu internetowych dyskusji. Jasne wydaje się, że ich jakość zależy przede wszystkim od klasy lotu oraz reputacji przewoźnika, na którego usługi się decydujemy. Tym razem jednak można być naprawdę zaskoczonym daniem, oraz sposobem jego podania. Przejdźmy jednak do rzeczy.

Wszystko działo się przy okazji rozpoczęcia zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Rosji. Właśnie z Rosji zawodnicy, trenerzy oraz rzecz jasna dziennikarze, musieli przenieść się do Finlandii, gdzie odbędzie się kolejny konkurs PŚ w skokach. I dokładnie przy tej okazji na interesującą sytuację natrafił dziennikarz Eurosportu i TVN, Kacper Merk. Linie lotnicze Ural Airlines postanowiły zaserwować swoim pasażerom danie o nazwie „pasta with sausage”, co można przetłumaczyć jako… makaron z kiełbaską. Jak wszystko wyglądało i dlaczego zrobiło taką furorę w sieci?

ZOBACZ TAKŻE: MURAŃSKI CHCE REWANŻU Z ARKADIUSZEM TAŃCULĄ? W SIECI POKAZAŁ BARDZO MOCNE ZDJĘCIE ZE SWOJEJ OPERACJI! RZECZYWIŚCIE BYŁ KONTUZJOWANY…

Tak wygląda „pasta with sausage” w rosyjskich liniach lotniczych Ural Airlines!

Makaron z kiełbaską – taki przysmak podawany jest w rosyjskich liniach lotniczych. Jak wygląda to w rzeczywistości? Na własnej skórze przekonał się o tym dziennikarz Kacper Merk, który wszystko opublikował na Twitterze i opisał to w następujący sposób:

W sumie rzadko wrzucam tu zdjęcia jedzenia, ale kolacja zaserwowana przez Ural Airlines na trasie Jekateryburg-Rovaniemi zasługuje na uwagę.

źródło: Twitter, Sportowe Fakty

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.