Artur „Waluś” Walczak nie żyje – o śmierci poinformował Bonus BGC

Artur Walczak

26 listopada 2021 roku media obiegła przykra wiadomość. Bonus BGC poinformował, że Artur „Waluś” Walczak nie żyje. Przypomnijmy, że zawodnik na gali Punch Down 5 przegrał w pojedynku z Dawidem Zalewskim, stracił przytomność i trafił do szpitala. Po kilku tygodniach walki o życie, Artur zmarł.

Gala Punch Down 5

22 października miała miejsce 5. edycja gali Punch Down, podczas której zawodnicy wymierzają sobie ciosy z otwartej dłoni w policzek. Sportowe wydarzenie skończyło się jednak tragedią.

Przypomnijmy, że podczas jednego ze starć zmierzyli się: Artur „Waluś” Walczak oraz Dawid Zalewski. Po jednym z ciosów zadanych przez Dawida, Artur gorzej się poczuł, a po chwili stracił przytomność. Konieczna była interwencja medyków i hospitalizacja. O życie Walusia walczono przez kilka tygodni. Mężczyzna przebywał w śpiączce, a próby wybudzenia były nieudane.

ZOBACZ TAKŻE: MURAŃSKI CHCE REWANŻU Z TAŃCULĄ? POKAZAŁ MOCNE ZDJĘCIA Z OPERACJI

Artur „Waluś” Walczak nie żyje

Niestety 26 listopada, przyjaciel Artura Walczaka – Bonus BGC, poinformował na swoim Instagramie, że Artur Waluś Walczak nie żyje. W poruszającym poście czytamy:

„Spoczywaj w pokoju Przyjacielu  Do końca wszyscy wierzyliśmy.. Mam nadzieję , że tam będzie Ci lepiej niż tu… Świat się kończy. Będzie mi Cię brakowało Artur” – napisał Bonus na Instagramie.

źródło: Instagram.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.