Tak wygląda najbrudniejsza osoba na świecie. 70 lat bez mycia się [FOTO]

tak wygląda najbrudniejsza osoba

Tak wygląda najbrudniejsza osoba na świecie. Jak donoszą światowe media, mężczyzna nie mył się już od około 70 lat i sam miał wybrać taką a nie inną drogę. Zadziwia także wiele innych jego przyzwyczajeń, które wydają się wręcz nieprawdopodobne. Mimo tego Amou Hadżi pochodzący z Iranu nie cierpi na praktycznie żadną poważną chorobę. Jak podaje o2.pl – lekarze są w szoku. Więcej o najbrudniejszym człowieku na świecie znajdziecie poniżej.

Tak wygląda najbrudniejsza osoba na świecie. 70 lat bez mycia się – lekarze zdumieni, mężczyzna jest niemal zupełnie zdrowy i unika poważnych chorób

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o Amou Hadżim. Mężczyzna pochodzący z Iranu w światowych mediach zasłynął z tego, że jest najprawdopodobniej najbrudniejszą osobą na świecie. Według wielu źródeł, Irańczyk nie myje się już od 70 lat. Jest to jednak jego świadomy wybór. Jak czytamy w o2.pl – jego zdaniem mycie się powoduje choroby. To jednak nie koniec dziwactw związanych z Amou Hadżim. Mianowicie, poza tym, że mężczyzna się nie myje, ma także wręcz przerażające nawyki żywieniowe. Strona o2.pl podaje, że Irańczyk żywi się padliną a wszystko popija wodą z kałuży.

Ten przypadek zdumiewa lekarzy. Wszystko dlatego, że „najbrudniejszy człowiek na świecie” jest niemal zupełnie zdrowy. I to mimo tego, że ma już 87 lat. Jak wygląda niemyjący się już od 70 lat Amou Hadżim? Zobaczcie sami:

ZOBACZ TAKŻE: Kolejny egzotyczny pająk bardzo blisko Polski. Czy Nosferatu jest groźny dla ludzi?

Dlaczego mężczyzna nie myje się od blisko 70 lat? Jest kilka hipotez

Wiele osób zachodzi w głowę, co tak naprawdę motywuje mężczyznę do tego, że nie myje się przez tyle lat. W niektórych kręgach przypuszcza się, że zwyczajnie boi się on wody. Inna hipoteza – wspominana już zresztą wcześniej – mówi o jego przekonaniu co do tego, że mycie się sprowadza na ludzi choroby. Jeszcze inna legenda dotyczy jego zawodu miłosnego – Amou Hadżi rzekomo przestał się myć, gdy jego wybranka serca odrzuciła jego zaloty.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.