Tak wygląda kanapka za ponad 25 zł na pokładzie Ryanair – szok!

kanapka za ponad 25 zł na pokładzie Ryanair

Pasażerka linii lotniczej Ryanair doznała szoku, kiedy zamówiła na pokładzie kanapkę za 5,50 euro, czyli ponad 25 zł! Jak się okazało, w środku były tylko dwa niewielkie plastry wędliny. Zdjęcie posiłku trafiło do sieci i wzbudziło ogromne kontrowersje. Linia lotnicza postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w sprawie i przeprosić pasażerkę.

Kanapka za ponad 25 zł na pokładzie Ryanair

Ryanair to irlandzkie tanie linie lotnicze, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród podróżujących. To jedna z największych linii lotniczych na świecie, która przyciąga klientów swoimi niskimi cenami biletów oraz mnóstwem połączeń. Niestety w ostatnich dniach firma bardzo straciła wizerunkowo, a wszystko przez jeden post, na którym pokazano kupioną na pokładzie kanapkę.

ZOBACZ TAKŻE: TURYŚCI MĘCZYLI JELENIA W DORDZE NA MORSKIE OKO – SKANDALICZNE ZACHOWANIE ZOSTAŁO NAGRANE I OPUBLIKOWANE W SIECI! [WIDEO]

Liz Nugent, popularna irlandzka pisarka opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie posiłku, który zamówiła w samolocie jej przyjaciółka. Kobieta zapłaciła 5,50 euro, czyli około 25 zł za kanapkę, w której znaleźć miały się podstawowe produkty spożywcze, takie jak pomidor, bekon, ogórek i ser. Zamiast tego, otrzymała suchą bułkę z dwoma plastrami wędliny.

Dziś moja koleżanka Aimee Woods zapłaciła 5,50 euro za tę „kanapkę z bekonem” w Ryanairze. Próbuję zrozumieć, czy to się kwalifikuje – napisała na Twitterze Liz Nugent.

Kanapka w Ryanair

Jak się później okazało, linia Ryanair nie przygotowuje sama posiłków, tylko korzysta z cateringu firmy zewnętrznej. Nie mniej jednak linia lotnicza wydała oświadczenie w sprawie, a pasażerkę przeproszono.

źródło: twitter.com, donald.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.