Tak taksówkarze wyłudzają odszkodowania? Zobacz nagranie!

taksówkarze

Czy właśnie tak taksówkarze wyłudzają odszkodowania? Bardzo ciekawe wideo zostało zamieszczona w serwisie wykop.pl. Wielce prawdopodobne, iż ukazuje ono moment próby wyłudzenia odszkodowania przez jednego z taksówkarzy. W sytuacji, gdy ten spokojnie mógł ominąć włączający się do ruchu pojazd – nie zrobił tego, a zwyczajnie wjechał w innego uczestnika ruchu. Poza materiałem wideo, zamieszczamy obszerne i dokładne wyjaśnienia ze strony osoby, która przez policję uznana została za sprawcę. Sprawca nie jest wcale tak oczywista, jak mogłoby się wydawać!

Tak taksówkarze wyłudzają odszkodowania?

Sytuacja z która kierowcy spotykają się na co dzień, a więc włączenie się do ruchu z parkingu, gdzie wyjazd nie należy do najłatwiejszych. Wszystko przez bardzo mocno ograniczone pole widzenia. W takich sytuacjach należy ruszać bardzo powoli, ostrożnie, licząc przy tym wszystkim na to, że osoba ewentualnie jadąca drogą – weźmie pod uwagę zaistniałą sytuację, zachowa szczególną ostrożność. Któż z kierowców nie miał takiej sytuacji? Wydawać by się mogło, że normalnym zachowaniem w takim przypadku jest, że poruszający się po drodze pojazd zatrzyma się i wpuści, lub w razie możliwości ominie wysuwające się na jezdnię auto. Jednakże – nie tym razem. Materiał wideo poniżej:

Czy kierowca taksówki nie widział wyjeżdżającego pojazdu?

Na pierwszy rzut oka, wina włączającego się do ruchu wydaje się oczywista. Gdy jednak na sprawę rzucić nieco inne światło – wszystko staje się mocno podejrzane. Pojawia się przede wszystkim pytanie, czy taksówkarz nie widział auta, które włącza się do ruchu? A może nie chciał go widzieć?

Szczegółowy opis sytuacji osoby ściśle zainteresowanej sprawą

Do materiału wideo, w serwisie wykop.pl dodano szczegółowy opis wydarzenia – można wnioskować że ze strony osoby, którą policja uznała sprawcą, mianowicie auta cofającego. 

Po pierwsze, uwagę zwraca się na to, że samochód poszkodowanego, czyli taksówkarza, jedzie bardzo wolno. Jakim cudem nie zauważył wyjeżdżającego pojazdu? Ponadto osoba, która włączała się do ruchu, miała włączony kierunkowskaz, zatrzymała się tuż przed uderzeniem. Do tego dochodzą szczegółowe aspekty, opisane poniżej – dotyczące zachowania policjantów, kierowcy lawety, a także samego taksówkarza. 

Ten z kolei okazał się być osobą agresywną, a przez autora posta jest opisywany jako osoba młoda, wytatuowana, „napakowana”.

Poniżej można zaznajomić się ze szczegółowym przebiegiem zdarzenia. Warto przeczytać!

tak

Jaki będzie finał sprawy?

źródło: wykop.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.