Marta Manowska w roli prowadzącej The Voice Senior [WIEK,INSTAGRAM]

Castingi do nowego show TVP2 ruszają już niebawem, natomiast w telewizji będziemy mogli go oglądać jesienią bieżącego roku. W związku z tym postanowiliśmy bliżej przedstawić wam osobę, która będzie prowadzić ten program. Jak poradzi sobie Marta Manowska w roli prowadzącej The Voice Senior?

Marta Manowska wiek

Kobieta urodziła się 31 marca 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Z wykształcenia jest dziennikarką, a do pełnienia tego zawodu przygotowywała się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Co ciekawe kształciła się również na jednym z uniwersytetów w Hiszpanii na kierunku historia sztuki.

 

Marta Manowska mąż

Prezenterka bardzo niechętnie dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia prywatnego. Niegdyś w mediach pojawiła się informacja, że spotyka się z jednym z uczestników programu Rolnik szuka żony, który prowadzi. Jednakże w jednym z wywiadów gwiazda szybko zdementowała te pomówienia. Do tej pory wiadomo jedynie tyle, że ma stałego partnera, a co więcej chce już zdecydować się na ślub i założenie rodziny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska w roli prowadzącej

Oprócz roli prowadzącej w The Voice Senior, Marta Manowska ma na swoim koncie już kilka przygód z programami rozrywkowymi. Widzowie na pewno najlepiej kojarzą ja z Rolnik szuka żony oraz Sanatorium miłości. Oprócz tego kobieta zagrała w kilku serialach, na przykład Hotel 52 oraz współtworzyła program Bitwa na głosy. Dodatkowo gra w teatrze. Jednak to dzięki występom w telewizyjnych produkcjach skradła serca tak wielu widzom. Co ciekawe jest również pisarką i wydała już kilka własnych książek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska)

Marta Manowska Instagram

Wszyscy chętni dowiedzieć się więcej na temat jej życia prywatnego i być z nim na bieżąco powinni niezwłocznie odszukać jej profil na Instagramie. Jego nazwa to @martamanowska. Na chwilę obecną śledzi go aż 91 tysięcy użytkowników tego portalu społecznościowego. Kobieta utrzymuje tam stały kontakt ze swoimi fanami. Często dodaje nowe zdjęcia i dzieli się wydarzeniami z życia.