Szokujące wydarzenia na studniówce w Elblągu – ucznia czeka kara… [WIDEO]

Piosenka Cypisa na studniówce w Elblągu

Szokujące wydarzenia na studniówce w Elblągu! Do sieci trafiło nagranie, na którym widać i przede wszystkim słychać, jak na parkiecie rozbrzmiał utwór Cypisa, w którym refren odnosi się do krytyki partii rządzącej. Nie brakuje w nim przekleństw, co oburzyło nie tylko dyrektorkę i nauczycieli. 

J****ć PiS na studniówce w Elblągu

Początek roku to czas, w którym organizowane są studniówki. Maturzyści świętują 100 dni do matury, a bal jest jednym z ważniejszych wydarzeń w okresie licealnym. W sieci znajdziemy mnóstwo nagrań z imprez maturzystów. Podczas balu często organizowane są konkursy, zabawy i różnego rodzaju atrakcje, jednak to, co wydarzyło się na studniówce III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Elblągu oburzyło wiele osób.

Jak się okazuje, za oprawę muzyczną na studniówce odpowiadał DJ. W pewnym momencie na sali zabrzmiał utwór Cypisa, który powstał w czasie wielkich protestów po zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. W piosence pojawia się wiele wulgaryzmów, a refren skupia się, delikatnie mówiąc, na krytyce partii Prawo i Sprawiedliwość.

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA ZAJMIE KIJÓW? ŚWIAT NA KRAWĘDZI WOJNY – NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA

Do sieci trafiły nagrania, na których widać, jak młodzież bawi się do podkładu Call on me, śpiewając J****ć PiS.

Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory (…) Takie zachowanie (…) jest absolutnie naganne. Niestety, incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani – poinformowała Barbara Orzech, dyrektorka placówki.

Nagranie ze studniówki możecie zobaczyć poniżej:


Ponadto uczeń, który opublikował nagranie w sieci został ukarany naganą.

 

źródło: tvp.info, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.