Szokująca decyzja prezydenta USA! Uderzenie w Chiny

nowe informacje o asteroidzie

Szokująca decyzja prezydenta USA! Joe Biden zdecydował się na bardzo mocny krok, który powoduje uderzenie w Chiny. O wszystkim za pomocą Twittera donosi popularny analityk Jordan Schneider. Ekspert napisał tam wprost – „Biden zmusił wszystkich Amerykanów pracujących w Chinach do wyboru między porzuceniem pracy a utratą amerykańskiego obywatelstwa”. To bezprecedensowa sytuacja i zdecydowany krok prezydenta Stanów Zjednoczonych, który bezpośrednio godzi w chiński przemysł. 

Szokująca decyzja prezydenta USA. Uderzenie w Chiny stało się faktem!

Interesujące wieści docierają z Twittera. Doniesienia, które wywołały istną burzę, opublikował analityk Jordan Schneider. Specjalizujący się w Chinach oraz technologii mężczyzna napisał o szokującym i bardzo zdecydowanym kroku Joe Bidena, który bezpośrednia uderza w chiński przemysł. Mianowicie, jak czytamy na Twitterze Schneidera:

Biden zmusił wszystkich Amerykanów pracujących w Chinach do wyboru między porzuceniem pracy a utratą amerykańskiego obywatelstwa.

Co ciekawe, wywołało to natychmiastowy paraliż w chińskich zakładach produkcyjnych. Jak się bowiem okazuje, wielu Amerykanów natychmiast miało porzucić swoją dotychczasową pracę. Jordan Schneider w kolejnym wpisie informuje:

Każdy amerykański dyrektor wykonawczy i inżynier pracujący w chińskiej branży produkcji półprzewodników zrezygnował wczoraj, co sparaliżowało chińską produkcję z dnia na dzień.

ZOBACZ TAKŻE: Gorące doniesienia z Moskwy. Przekształcają parkingi podziemne w schrony, ludzie muszą zabierać auta

Jedna z sankcji ze strony Bidena wyrządziła więcej szkód niż wszystkie cztery lata sankcji performatywnych za Trumpa”

Obserwatorzy sytuacji i analitycy specjalizujący się w relacjach chińsko-amerykańskich już teraz widzą konsekwencje zdecydowanego ruchu Bidena. Tak jak wcześniej podawał Schneider, sytuacja ta wywołała paraliż chińskiej produkcji dosłownie momentalnie. Krok obecnego prezydenta USA porównuje się do dokonań Trumpa w poprzedniej kadencji:

Jedna runda sankcji ze strony Bidena wyrządziła więcej szkód niż wszystkie cztery lata sankcji performatywnych za Trumpa.

źródło: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.