Szok w McDonald’s – z sufitu spadały obrzydliwe larwy! [WIDEO]

Larwy w McDonald's

Ogromnego szoku doznali klienci, którzy zdecydowali się na posiłek w jednym z londyńskich punktów McDonald’s. Nieoczekiwanie, w pewnym momencie z sufitu zaczęły spadać białe, wijące się larwy. W krótkim momencie larwy opanowały cały lokal. Były na stolikach, siedzeniach, podłodze, a jednej z klientek wpadły do jedzenia. Nagranie z tych wydarzeń trafiło do sieci. 

Spadające larwy w McDonald’s

McDonald’s to jedna z najpopularniejszych restauracji na świecie. Swoje punkty ma niemalże w każdym miejscu na świecie, a ich dania mają wielu fanów. Jak się jednak okazuje, nie każda wizyta w lokalu kończy się zadowoleniem. Oburzenia nie kryją klienci, którzy udali się do restauracji w Beckton we wschodnim Londynie. W pewnym momencie na ich głowy zaczęły spadać… wijące się larwy! W krótką chwilę robakom udało się opanować całą restaurację. Były na stolikach, krzesłach, podłodze, a nawet wpadały do jedzenia!

ZOBACZ TAKŻE: EGZORCYZMY W CENTRUM GDAŃSKA – DO SIECI WYCIEKŁY NAGRANIA Z PRZERAŻAJĄCYCH PRAKTYK!

Po czasie okazało się, że były to larwy czerwi, które spadały z sufitu. Świadkowie zdarzenia udokumentowali całe zajście, a film udostępniono w sieci.

Sprawa trafiła do agencji zajmującej się bezpieczeństwem żywności. Ponadto lokal zamknięto w ekspresowym tempie, a głos w sprawie zabrał rzecznik McDonald’s, który przeprosił klientów za zaistniały incydent.

Niestety incydent miał miejsce w czwartek rano w naszej restauracji w Beckton i chcielibyśmy przeprosić wszystkich klientów, których to dotyczyło. Restauracja była zamknięta przez cały dzień na czas śledztwa i sprowadziliśmy zewnętrznych specjalistów, aby przeprowadzili gruntowne sprzątanie – czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez rzecznika McDonald’s.

Zdaje się, że przeprosiny niewiele zmieniły, a internauci nie kryją oburzenia i obrzydzenia. Spadające larwy stały się również obiektem drwin. Nie zabrakło również prześmiewczych sugestii, by marka stworzyła burgera „McMaggot”. Z języka angielskiego „maggot” oznacza larwę lub robaka.

 

Często jecie dania z McDonald’s?

 

źródło: popularne.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.