Szok nieopodal Biłgoraja. Agresywni mężczyźni w Mercedesie atakują rodzinę [WIDEO]

szok nieopodal biłgoraja

Szok nieopodal Biłgoraja! Agresywni mężczyźni w Mercedesie zaatakowali rodzinę, która podróżowała samochodem. Wszystko miało miejsce 27 września tego roku, a w sieci pojawiły się nagrania z kamerki samochodowej poszkodowanych. Pojazd napastników miał niemieckie tablice rejestracyjne. Wszystko wyglądało dramatycznie, a zachowanie kierującego Mercedesem mogło doprowadzić do tragedii. Poniżej prezentujemy nagranie oraz opis bulwersującej sytuacji. Wszystko zgłoszono na policję.

Szok nieopodal Biłgoraja. Agresywni mężczyźni w Mercedesie atakują rodzinę, w sieci pojawiło się bulwersujące nagranie. W samochodzie były małe dzieci

Agresja drogowa tym razem weszła na jeszcze wyższy poziom. Do bulwersującego zajścia doszło na trasie nieopodal Biłgoraja. Zaatakowane zostały dwie rodziny, które podróżowały dwoma samochodami wraz z dziećmi. Wszystko zaczęło się od zwrócenia uwagi osobom z pojazdu, które wyrzucały śmieci w niedozwolonym miejscu. To okazało się punktem zapalnym i rozsierdziło podróżujących samochodem marki Mercedes. Warto dodać, że napastnicy mogli poczuć się bezkarni, gdyż ich pojazd posiadał niemieckie tablice rejestracyjne.

Rozsierdzeni mężczyźni najpierw wyprzedzili pojazdy, które obrali sobie za cel, a następnie zajeżdżali im drogę, zmuszając do zatrzymania. Całe zajście można zobaczyć na poniższym materiale wideo, które w sieci opublikował znany kanał STOPCHAM (filmy publikowane w portalu YouTube oraz CDA).

Materiał:

ZOBACZ TAKŻE: A JEDNAK – OBOSTRZENIA POWRACAJĄ TAKŻE W NASZYM KRAJU. RZĄD Z NOWĄ STRATEGIĄ POWSTRZYMYWANIA ROSNĄCEJ LICZBY ZAKAŻEŃ. WRÓCĄ MASKI NA ŚWIEŻYM POWIETRZU, ZMIANY DOTKNĄ TAKŻE RESTAURACJI I BARÓW

Napastnicy prawdopodobnie byli „pod wpływem”. Sprawa zgłoszona na policję przez poszkodowanego

Jak widać na powyższym materiale wideo, mężczyźni prawdopodobnie byli „pod wpływem”, na co uwagę zwraca także autor nagrania w krótkiej notce pod filmem. Co więcej, poszkodowany zdecydował, że wszystko zgłosi na policję. Trudno jednak spodziewać się, aby sprawa została rozwiązana. Internauci wskazują bowiem na osobiste doświadczenia z pojazdami, które nie były zarejestrowane w naszym kraju. Należy mieć jednak nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Poniżej cytujemy wpis portalu STOPCHAM, w którym wyjaśnione jest, jak w ogóle doszło do nieprzyjemnego zajścia:

27.09.2020 okolice Biłgoraja. Spokojny powrót do domu na dwa auta. Dzieci na pokładzie aut. Narywający – główny poszkodowany – zauważył na przystanku autobusowym mercedesa na niemieckich numerach rejestracyjnych, z którego wprost na przestanek wyrzucane są śmieci. Postanowił zareagować używając sygnału dźwiękowego.

Po chwili mercedes rusza w pościg za nagrywającym i dochodzi do kilku prób zatrzymania nagrywającego. Podczas jednej z nich jeden z agresorów wypada z auta. W stronę drugiego nagrywającego, także padają niejednoznaczne gesty. Ewidentnie widać, że Panowi widoczni na nagraniu są pod wpływem. Gdy ekipie z mercedesa udaje się zablokować nagrywającego jeden z napastników uderza auto i próbuje wybić szybę. Autor nagrania ucieka i kontaktuje się z policją. Niestety napastnicy uciekają. Poszkodowany będzie składał zawiadomienie na Policje.

źródło: STOPCHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.