Szok na wigilii klasowej w podstawówce w Słupnie. Trudno w to uwierzyć [FOTO]

szok na wigilii klasowej

Szok na wigilii klasowej w podstawówce w Słupnie. Uczniowie przecierali oczy ze zdumienia i dosłownie nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Na uroczystym klasowym spotkaniu świątecznym, pojawił się niespodziewany gość – i to nie byle kto. Wszystko miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie w województwie mazowieckim. Kto taki odwiedził szóstoklasistów? W sieci krążą zdjęcia, które już teraz cieszą się ogromną popularnością.

Szok na wigilii klasowej w podstawówce w Słupnie. Uczniowie przecierali oczy ze zdumienia

Takiej wigilii klasowej w podstawówce w Słupnie nie spodziewał się chyba nikt. Uczniowie musieli przecierać oczy ze zdumienia i niedowierzania. Jak się okazało, odwiedził ich niezapowiedziany gość – i to nie byle kto. Mianowicie, na spotkaniu świątecznym szóstoklasistów, pojawił się znany i uwielbiany raper, niekwestionowana gwiazda polskiej estrady – Quebonafide. Szczęśliwcami, którzy mieli okazję bliżej poznać rapera, okazali się uczniowie klasy 6a ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie (województwo mazowieckie).

Całą sytuacją szkoła pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Zdjęcia z raperem oraz opis całego spotkania, pojawił się na Facebooku:

W tym roku nasza klasowa Wigilia w 6a była niezwykła. Spędziliśmy ją razem z przyjaciółmi, nauczycielami i Panią Dyrektor w szkole. Podczas gorączki przygotowań nie zapomnieliśmy o dodatkowym nakryciu dla niespodziwanego gościa. I stało się to o czym mogliśmy tylko śnić. Otóż odwiedził nas sam Quebonafide. Nie trzeba go nikomu przedstawiać.

szok na wigilii klasowej

ZOBACZ TAKŻE: KOPIĄ WIELKIE ROWY OBOK GRANICY Z ROSJĄ. CZY ZACZĘŁY SIĘ PRZYGOTOWANIA DO KONFLIKTU ZBROJNEGO? ARMIA W GOTOWOŚCI

Raper zrobił na uczniach oraz pracownikach szkoły wielkie wrażenie

Jak czytamy we wspomnianym wcześniej wpisie na Facebooku, raper zrobił ogromne wrażenie – nie tylko na uczniach, ale też na nauczycielach i pracownikach szkoły:

Wszyscy od razu go rozpoznali lecz nie dowierzali własnym oczom. Mieliśmy przyjemność porozmawiać i poznać naszego idola. On sam okazał się niezwykle wrażliwą i mądrą osobą, która przekazała nam wiele cennych myśli. Każdemu podarował płytę z autografem i autografy z dedykacją.

We wpisie dodano jeszcze:

Każdy ma na pamiątkę wspólne zdjęcie. Otrzymaliśmy moc pozytywnej energii. Jeszcze jesteśmy pod wrażeniem tak bliskiego spotkania.

źródło: o2.pl, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.