Szanse na znalezienie Jacka Jaworka maleją – śledczy obawiają się najgorszego…

to stało się z jackiem jaworkiem

Sprawą potrójnego morderstwa w Borowcach żyje cała Polska. Niestety w dalszym ciągu trwają poszukiwania 52-letniego mężczyzny. Każda kolejna godzina sprawia, że szansa na znalezienie Jacka Jaworka jest coraz mniejsza. Może znajdować się w każdym miejscu na świecie, a nawet może już nie żyć. 

Szanse na znalezienie Jacka Jaworka maleją

W nocy z 10 na 11 lipca w miejscowości Borowce doszło do niewyobrażalnej tragedii. 52-letni Jacek Jaworek mieszkał wówczas ze swoim bratem, jego żoną oraz dwójką dzieci: 13-letnim i 17-letnim synem. Jacek jakiś czas temu wrócił do Polski z Niemiec i tymczasowo pomieszkiwał u 44-latka, któremu nie płacił za czynsz. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że awantura w domu miała być spowodowana właśnie pieniędzmi. Ponadto Jaworek miał mieć problemy z alkoholem.

W feralną noc doszło do niewyobrażalnej sytuacji. 52-latek z zimną krwią zabił swojego brata, jego żonę oraz ich 17-letniego syna. Powodem śmierci były rany postrzałowe. 13-latkowi udało schować się przed oprawcą. Od masakry mijają kolejne dni, a znalezienie Jacka Jaworka wkrótce może graniczyć z cudem.

ZOBACZ TAKŻE: MARIUSZ P. TRAFI PRZED SĄD. ZA WYDARZENIA Z 2015 ROKU GROZI MU DO 5 LAT WIĘZIENIA!

W dalszym ciągu trwa policyjna obława za mordercą. Przez ten czas Jaworek mógł przemieścić się niemalże w każde miejsce na ziemi. Ponadto śledczy zauważają, że 52-latek jest bezwzględny, niebezpieczny i prawdopodobnie uzbrojony, dlatego jego czyny są trudne do przewidzenia.

Śledzimy na bieżąco wszystkie komunikaty, które spływają do policji oraz doniesienia prasowe. Pojawiły się nawet informacje, że poszukiwany już został ujęty. Niestety, nie mogę potwierdzić żadnej z tych informacji o odnalezieniu Jacka Jaworka – podkreślił asp. Kamil Sowiński.

Ponadto warto zauważyć, że szanse na znalezienie Jacka Jaworka maleją z każdym dniem, a śledczy mówią o kilku możliwych scenariuszach.

Pod uwagę brane są różne scenariusze, począwszy od tego, że możemy przypuszczać, że ten mężczyzna już nie żyje, a możemy też przypuszczać, że mógł opuścić już granice Polski – dodał Sowiński.

 

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.