Szalona akcja na przejściu dla pieszych – kierowcy „odcięło prąd”! [WIDEO]

szalona akcja na przejściu

Szalona akcja na przejściu dla pieszych – kierowcy dosłownie „odcięło prąd”! W sieci pojawiło się niezwykłe wideo, prezentujące połączenie agresji i głupoty drogowej, która mogła doprowadzić do tragedii. W sieci trwają spekulacje, a internauci zastanawiają się, jakie były intencje zwariowanego kierowcy. Jedni podejrzewają, że dzięki bohaterskiej postawie uratował pieszych. Inny są zdania, że tak naprawdę to on stworzył dla nich śmiertelne zagrożenie. Jak było w rzeczywistości? Co sądzicie o tej sytuacji? W dalszej części tekstu prezentujemy omawiane nagranie!

Szalona akcja na przejściu dla pieszych – kierowcy dosłownie „odcięło prąd”!

Tak zwariowanego nagrania z udziałem kierowców dawno nie było! Mało tego – wszystko działo się w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia dla pieszych, co sprawiło, że przez chwilę stało się naprawdę niebezpiecznie. Jest jednak pewien aspekt, który już naprawdę dużo wyjaśnia. Mianowicie, wszystko działo się w Rosji. Przejdźmy jednak do konkretów.

Na nagraniu widzimy szeroką, dwupasmową drogę w zimowej scenerii. Do czasu zatrzymania się pojazdu znajdującego się przed kamerką, nie dzieje się tam nic nadzwyczajnego. Akcja zaczyna się jednak w pobliżu przejścia dla pieszych. Wtedy zupełnie niespodziewanie z jednego z pojazdów wyskakuje mężczyzna i kopniakiem atakuje nadjeżdżające obok auto. Przy okazji wyrządza sobie krzywdę, co widać na wideo.

Poniżej prezentujemy omawiany materiał:

Internauci próbują odgadnąć intencje szalonego kierowcy – są dwie hipotezy

Do powyższego nagrania zdążyło przyrosnąć już kilka żyjących własnym życiem historii. Tak naprawdę internauci rozważają jednak dwie ewentualności powyższego zachowania. Jedna z nich mówi o tym, że szalony kierowca w heroiczny sposób chciał uratować pieszych, których zdecydował się przepuścić przez pasy. W lusterku miał dostrzec jednak, że jadący obok nie zamierza się zatrzymywać, dlatego też postanowił zahamować go w taki a nie inny sposób.

Jest jednak też druga strona medalu, która rzuca ciemniejsze światło na wybryk szaleńca. Internauci podejrzewają, że pomiędzy dwoma kierowcami doszło wcześniej do spięcia, a obserwowany wyżej kopniak był swego rodzaju odwetem. Zemsta ta mogła doprowadzić do tragedii, gdyż zdezorientowany przez napastnika kierujący, mógł wjechać w grupę pieszych.

A Wy jak sądzicie – która wersja jest bardziej prawdopodobna?

ZOBACZ TAKŻE: KONFERENCJA RZĄDU DOTYCZĄCA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ W PIĄTEK! RESTRYKCJE JEDNAK PODTRZYMANE?! ZNAMIENNE SŁOWA PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.