Symulacja ataku na Warszawę w sieci. Rakieta trafia w Pałac Kultury i Nauki [WIDEO]

symulacja ataku na warszawę

Symulacja ataku na Warszawę w sieci. Rakieta tafia w Pałac Kultury i Nauki. Dramatyczne nagranie na Twitterze opublikowała strona Kyiv Post. Na materiale widać latające nad polską stolicą myśliwce, atak na biurowce oraz atak na Stadion Narodowy. Największe wrażenie robi jednak moment, w którym rakieta uderza w Pałac Kultury i Nauki. To już nie pierwsze tego typu nagranie, ale wszystko jest rzecz jasna jedynie fikcją. Wcześniej podobny materiał dotyczył Paryża. Wszystko zobaczycie poniżej.

Symulacja ataku na Warszawę w sieci. Rakieta trafia w Pałac Kultury i Nauki [WIDEO]

Wojna na Ukrainie trwa w najlepsze. Kraj ten jednak już ponad miesiąc dzielnie broni się przed inwazją Rosji. Rosjanie z pewnością nie tak wyobrażali sobie atak na Ukrainę. Jak dotąd ponoszą oni wiele strat, giną tysiące ich żołnierzy, niszczony w wielkich ilościach jest również rosyjski sprzęt bojowy (czołgi, myśliwce, helikoptery, wyrzutnie rakiet, wozy opancerzone, transporty paliwa i broni).

Ukraina nie składa broni i w niektórych regionach odzyskuje zajęte wcześniej przez Rosjan pozycje – a przynajmniej taki przekaz płynie ze strony naszych wschodnich sąsiadów. Ci jednak ostrzegają, że Rosja może nie zatrzymać się na ich kraju. Tym razem interesujące nagranie, które Kyiv Post opublikował w sieci, odnosi się bezpośrednio do Polski. Widać na nim symulacje ataku na Warszawę. W materiale można zaobserwować atak rakietowy na Pałac Kultury i Nauki, płonący Stadion Narodowy, oraz niszczone wieżowce w polskiej stolicy. Omawiane nagranie można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: KONIEC OBOWIĄZKU NOSZENIA MASECZEK W POLSCE? W TYCH MIEJSCACH NADAL TRZEBA JE MIEĆ! NIE KAŻDY O TYM WIE…

Polska może być kolejną ofiarą agresji Putina

Nagranie budzi emocje – dotyczy bowiem naszego kraju. Mało tego, pojawia się w nim wymowny przekaz. Mianowicie, pod koniec materiału, można tam zobaczyć następujące słowa:

Dzisiaj Ukraina przelewa za nas krew. Jeśli nie pomożemy jej bronią i Ukraina przegra Polska może być kolejną ofiarą agresji Putina.

RMF24.pl przypomina, że niedawno w sieci pojawił się podobny filmik z Paryżem w roli głównej. W sieci udostępniło go ukraińskie ministerstwo obrony. Można to zobaczyć poniżej:

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.