Starsza kobieta z Łodzi notorycznie okradała groby

starsza kobieta z Łodzi

Starsza kobieta z Łodzi notorycznie okradała groby! W sobotę rano złapano ją na gorącym uczynku, gdy po raz kolejny plądrowała cmentarz znajdujący się w pobliżu ulicy Wojska Polskiego właśnie w Łodzi. Policję o niepokojącym fakcie powiadomił świadek zdarzenia. To nie był pierwszy wybryk 67-latki. Teraz grożą jej poważne konsekwencje. 

Starsza kobieta z Łodzi notorycznie okradała groby

Choć emocje związane z Uroczystością Wszystkich Świętych powoli opadają, nadal docierają informacje o przykrych zdarzeniach związanych z tymże właśnie świętem. Niedawno pisaliśmy o grupie osób, która zdemolowała pewien cmentarz. Tym razem po raz kolejny doszło do przestępstwa na nekropolii, a na gorącym uczynku przyłapano tam 67-letnią kobietę. Jej podejrzane zachowanie miał zauważyć mieszkaniec okolicznych zabudowań. Kobieta chodziła od grobu do grobu i do torby pakowała cudze znicze. Świadek zachował trzeźwy umysł i momentalnie fakt ten zgłosił policji. Funkcjonariusze złapali kobietę na gorącym uczynku.

ZOBACZ TAKŻE: KOSZMARNA IMPREZA Z OKAZJI HALLOWEEN W USA! CZTERY OSOBY NIE ŻYJĄ, KILKA RANNYCH

Zatrzymana twierdziła, że torby wypełnione zniczami kupiła po cenie hurtowej od znajomej

Policja błyskawicznie pojawiła się na miejscu zdarzenia. Przy kobiecie znaleziono dwie ogromne torby, po brzegi wypełnione kradzionymi zniczami. Podejrzana nie chciała jednak przyznać się do winy. Twierdziła, że znicze kupiła od znajomej po bardzo okazyjnej cenie. Te tłumaczenia nie przekonały jednak policjantów.

W trakcie przeprowadzanych czynności okazało się także, że ta sama kobieta złapana została kilka dni wcześniej na kradzieży wiązanek z grobów. Za tego typu przestępstwa, w więzieniu można spędzić nawet do 8 lat.

źródło zdjęcia: parafiamiechow.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.