Sportsmenka o reprezentacji Polski w piłce nożnej: „jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany”

sportsmenka o reprezentacji polski

Sportsmenka o reprezentacji Polski w piłce nożnej: „jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany”. Słowa te wypowiedziała znana polska pięściarka i była mistrzyni świata w boksie, Ewa Piątkowska. Bardzo mocna wypowiedź padła na antenie TVP Sport. Piątkowska nie gryzła się w język, choć jej słowa nie spodobały się wielu kibicom. Całą wypowiedź Ewy Piątkowskiej oraz wideo znajdziecie poniżej.

Sportsmenka o reprezentacji Polski w piłce nożnej: „jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany”

W ostatnim czasie występy piłkarskiej reprezentacji Polski oraz cała otoczka wokół kadry narodowej w piłce nożnej budzą skraje emocje. Czarę goryczy przelała katastrofalna porażka z Czechami. To właśnie w tym meczu podopieczni Fernando Santosa stracili gola już w pierwszej akcji meczu, zanim upłynęła 30 sekunda gry. Druga bramka padła zaledwie kilkadziesiąt sekund później. Okazja do zmazania plamy z wizerunku reprezentacji nadeszła wczoraj, gdy biało-czerwoni mierzyli się z Albanią. Jednakże, mimo wygranej 1:0, gra Polaków pozostawiła wiele do życzenia. W niewybrednych słowach polską drużyną narodową jeszcze po meczu z Czechami skomentowała znana polska pięściarka, Ewa Piątkowska.

Na antenie TVP Sport w programie „7 dni sport” bez ogródek mówiła o tym, że zespół Lewandowskiego i spółki to „tragiczny twór”. Całą wypowiedź byłej mistrzyni świata w boksie możecie przeczytać poniżej:

Uważam, że reprezentacja Polski w piłce nożnej to jest jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany. Występy tej kadry są tragiczne. Tym bardziej, że jest to sport narodowy u nas, dwa: są pompowane ogromne pieniądze w piłkę nożną, trzy: praktycznie każdy młody chłopak zaczyna swoją przygodę w sporcie od piłki i cztery: ci piłkarze reprezentacji w swoich klubach grają dobrze. W dobrych, zagranicznych klubach potrafią grać, a jak założą koszulkę z orzełkiem to zapominają. Przede wszystkim: tracą wszystkie umiejętności, ambicje, chęci do gry, chodzą po tym boisku jakby tam chodzili za karę.

ZOBACZ TAKŻE: Skandal na rekolekcjach w Toruniu. „Zamknij ryj, sz**to” [WIDEO]

Mocna wypowiedź Ewy Piątkowskiej nie spodobała się wszystkim kibicom

Trzeba przyznać, że tak mocnych słów o polskiej reprezentacji w piłce nożnej – płynących z ust innego sportowca – nie było już dawno. Co jednak ciekawe, sporo osób oburzył ton wypowiedzi pięściarki. Widać to w komentarzach pod powyższym nagraniem z Twittera. Jeden z użytkowników napisał:

To nie jest przypadkiem babka, która walczyła na patogali frik fajtowej z kulturystyka? Wśród patologii obrzucającej się wulgaryzmami? I ona rozlicza teraz kogoś z ambicji sportowej?

Inny z użytkowników rzucił:

Klasyka populizmu.

A co Wy sądzicie o mocnej wypowiedzi sportsmenki?

źródło: mma.pl, Twitter, TVP Sport; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.