Słonie upiły się winem kukurydzianym. Zdjęcia pijanych zwierząt hitem w sieci

słonie upiły się winem

Słonie upiły się winem kukurydzianym! W sieci pojawiły się zdjęcia pijanych zwierząt, które już teraz wywołały niemałą furorę. Wszystko miało miejsce w Chinach, mianowicie w prowincji Yunan. Grupa czternastu słoni wtargnęła do jednej z tamtejszych wiosek w poszukiwaniu jedzenia. Dwa osobniki natknęły się jednak na zapasy alkoholu. Portal worldofbuzz.com podaje, że zwierzęta wypiły aż 30 litrów wina kukurydzianego i zasnęły. Mieszkańcy znaleźli skacowane olbrzymy w niesamowitej pozie.

Słonie upiły się winem kukurydzianym. Zdjęcie pijanych zwierząt hitem w sieci!

W dobie tragicznych informacji ze świata, które napływają każdego dnia i dotyczą walki z niebezpiecznym koronawirusem, trudno trafić na jakiekolwiek pozytywy. Jednakże chwilę wytchnienia całej ludzkości żyjącej w epoce pandemii, dała sama natura. Co jeszcze ciekawsze, incydent o którym mowa, miejsce miał w Chinach – czyli w kraju, gdzie koronawirus miał swój początek. Właśnie tam, konkretnie w górskiej prowincji Yunan, małe spustoszenie wyrządziła grupa słoni. 14 przedstawicieli gatunku wdarło się do jednej z wiosek w poszukiwaniu jedzenia. Ich celem była znajdująca się tam kukurydza.

słonie upiły się winem

W pewnym momencie dwa słonie odłączyły się od grupy i znalazły zapasy 30 litrów wina kukurydzianego. Nie zastanawiając się ani chwili, zwierzęta postanowiły wszystko wypić. Jak się okazało, wystarczyło to, aby zwalić z nóg dwa potężne osobniki. Pijane, śpiące olbrzymy, po czasie odkryli miejscowi. Zdjęcia słoni już teraz stają się hitem w sieci.

ZOBACZ TAKŻE: AKCJA POLSKIEJ POLICJI – DWÓCH AGRESYWNYCH I PIJANYCH MĘŻCZYZN ZAATAKOWAŁO EKSPEDIENTKĘ. MIANOWICIE KOBIETA ZOSTAŁA OPLUTA W TWARZ, A NAPASTNICY POWIEDZIELI, ŻE SĄ ZARAŻENI KORONAWIRUSEM. ZOBACZ NAGRANIE Z ICH ZATRZYMANIA!

Internauci są zachwyceni zdjęciem pijanych i śpiących słoni

Zdjęcie pijanych słoni z prędkością światłą przemierza przez Internet. Niestety nie wiadomo, jaki był finał całego zdarzenia. Można jednak przypuszczać, że zwierzęta w końcu wytrzeźwiały i ruszyły dalej w poszukiwaniu jedzenia (lub w tym przypadku wody).

źródło: worldofbuzz.com, źródło zdjęcia: worldofbuzz.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.