Skutki wypadku cysterny przewożącej łatwopalne materiały [WIDEO]

skutki wypadku cysterny

Skutki wypadku cysterny, która przewoziła łatwopalne materiały. W sieci pojawiło się wideo, prezentujące drogowe zdarzenie, które miało miejsce w Ameryce Południowej – a konkretniej w Brazylii. Nagranie w sieci zyskuje coraz to większą popularność. Jest także przestrogą zarówno dla samych kierowców tirów, jak i podróżujących osobówkami. Całe zajście można zobaczyć poniżej.

Skutki wypadku cysterny przewożącej łatwopalne materiały – zobacz nagranie!

W sieci bardzo popularne stały się nagrania z wypadków, które maja zwiększać świadomość kierowców o czyhających na drogach zagrożeniach. Te potrafią czaić się na dosłownie każdym korku – lub jak kto woli – kilometrze. Zdarzają się także sytuacje, gdy najbardziej doświadczeni kierowcy dają ponieść się zbytniej pewności siebie, tudzież wpadają w zabójczą rutynę. Dotyczy to przede wszystkim kierowców ciężarówek, pokonujących każdego dnia setki kilometrów. Właśnie w Brazylii miał miejsce wypadek cysterny, która przewoziła łatwopalne materiały. Nagranie z całego zdarzenia można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ATAK NOŻOWNIKA W KRAKOWIE! POLICJA SZUKA SPRAWCY, KTÓRY WBIŁ NÓŻ W PLECY 20-LETNIEGO STUDENTA POCHODZĄCEGO Z UKRAINY 

Potężny pożar – bilans tragedii nieznany

Przedstawione na powyższym nagraniu zdarzenia, rozgrywały się na stosunkowo ostrym zakręcie dwupasmowej drogi. Przypuszcza się, że kierowca ciężarówki nie zachował należytej ostrożności i nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunkach. Ciężki zestaw z niebezpiecznymi, łatwopalnymi substancjami, po prostu się przewrócił. 

Momentalnie z cysterny zaczęło wyciekać paliwo, które w połączeniu z ogniem doprowadziło do potężnego pożaru. Nie pojawiają się informacje na temat liczby poszkodowanych. Uwagę zwraca też reakcja świadków, którzy w panice rzucają się do ucieczki gdy tylko na drodze pojawiają się płomienie.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.