Nożownik zaatakował w Krakowie! Policja szuka napastnika

wojsko wysyła wezwania

Nożownik zaatakował w Krakowie! Wiadomość o ataku przed momentem podał portal rmf24.pl. Napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia, jak dotąd jest nieuchwytny i poszukuje go policja. Jego ofiarą został zaledwie 20-letni obywatel Ukrainy, który studiuje w Krakowie. 

Nożownik zaatakował w Krakowie! Napastnik na wolności, poszukuje go policja

W całej sprawie jak dotąd pojawia się bardzo mało konkretów. Wiadomo jedynie, że do ataku doszło wczoraj tuż przed północą. Wszystko działo się w pobliżu jednego z akademików Politechniki Krakowskiej przy ulicy Stanisława Skarżyńskiego. Służby ratunkowe na miejsce zdarzenia mieli wezwać przechodnie, którzy byli świadkami zajścia. Nożownik obywatelowi Ukrainy cios zadał w plecy. Policja robi wszystko, aby jak najszybciej odszukać agresora.

ZOBACZ TAKŻE: TRAGICZNE POLOWANIE WE FRANCJI – PSY MYŚLIWSKIE ZAGRYZŁY CIĘŻARNĄ KOBIETĘ

Nie pojawiają się informacje o stanie zdrowia ofiary nożownika

Jak dotąd nie podaje się żadnych informacji dotyczących stanu zdrowia ofiary nożownika. Trwają jednak zaawansowane działania policji, które mają ustalić sprawcę. Wiadomo już, że trwa badanie zapisów miejscowego monitoringu. Właśnie on może okazać się kluczowe w wytropieniu napastnika.

O kolejnych informacjach docierających z Krakowa będziemy niezwłocznie informować. 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.