Skoda z nową funkcją – znajdzie miejsce parkingowe za ciebie!

Skoda z nową funkcją

Skoda z nową funkcją! Czesi połączyli siły z Parkopedią, czyli światowym liderem usług parkingowych. Najnowsza opcja spodoba się zapewne mieszkańcom dużych miast, gdzie problem z zaparkowaniem samochodu jest naprawdę spory. Poznajcie szczegóły!

Skoda z nową funkcją

Parkopedia to lider wśród usług parkingowych, który rozpoczął współpracę ze Skodą. Postanowili rozwiązać jeden z najczęstszych i najbardziej irytujących problemów kierowców, czyli szukanie miejsca parkingowego. Dzięki podpisanej umowie, posiadacze Skody mają dostęp do informacji o milionach miejsc parkingowych w całej Europie w czasie rzeczywistym. Za pomocą systemu nawigacyjnego lub aplikacji Skoda Connect App, którą można pobrać z Apple App Store lub Google Play Store, kierowcy w łatwy i szybki sposób dowiedzą się, gdzie znajduje się najtańsze, najbliższe i przede wszystkim wolne miejsce do zaparkowania. Co więcej, najnowsza wersja aplikacji Skoda Connect App lub systemu nawigacyjnego wyznacza również bezpośrednią trasę do wybranego miejsca.

Stale poszerzamy naszą ofertę usług Skoda Connect, aby ułatwić naszym klientom zdalny dostęp do pojazdów i komunikację. Kolejnym ważnym elementem jest współpraca z Parkopedią. Parkopedia oferuje kierowcom Skody usługę parkowania i integrujące doświadczenie użytkownika poprzez aplikację Skoda Connect i wyświetlacz Infotainment pojazdu – poinformował Jan Havlas, koordynator projektów Connected Car w Skodzie.

ZOBACZ TAKŻE: STRAŻ POŻARTA ZEPCHNĘŁA ROWERZYSTĘ Z DROGI. OBOK BYŁA ŚCIEŻKA ROWEROWA [WIDEO]

Pakopedia została założona w 2007 roku i na bieżąco dostarcza informacje o ponad 70 mln miejsc parkingowych w 15 000 miastach i 89 krajach świata. Należą do nich parkingi wielopoziomowe oraz publiczne i prywatne obiekty parkingowe.

Cieszymy się, że możemy zaoferować firmie Skoda nasze usługi parkingowe premium w Europie na wielu platformach. Ta umowa jest jeszcze jednym przykładem na to, jak Parkopedia zapewnia bezproblemową integrację usług parkingowych – dodaje Hans Puvogel, dyrektor operacyjny Parkopedii.

Warto dodać, że Parkopedia ma także aplikację mobilną, na której widać dostępne w okolicy parkingi, wraz ze zdjęciami. Są one opisane pod kątem liczby dostępnych miejsc parkingowych, cen parkowania oraz godzin otwarcia. 

źródło: mns.pl, motoradio24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.