Siki Weroniki i Różowy w ch! – nowe żele pod prysznic zaskakują nazwami… i nie tylko!

Siki Weroniki

Żel pod prysznic to jeden z podstawowych środków czystości, który niemal każdy ma w swojej łazience. Drogerie Hebe wprowadziły do swojej oferty produkty, które zaskakują swoimi nietuzinkowymi nazwami – Siki Weroniki, Passat sąsiada czy Różowy w ch! to dopiero początek… Ich opisy są również warte uwagi. Poznajcie szczegóły!

Nowe żele pod prysznic podbijają sieć i sklepowe półki

Na rynku znajdziemy mnóstwo marek oferujących produkty do kąpieli, jednak kosmetyków o takich nazwach jeszcze nie było! Siki Weroniki czy Passat sąsiada do dopiero początek kolekcji nowych żeli pod prysznic marki Shots! dostępnych w drogeriach Hebe. Warto dodać, że kosmetyki te produkowane są przez polską firmę LaQ, co nie da się ukryć, dodatkowo wpływa na atrakcyjność żeli. Trudno obojętnie przejść obok produktów, których nazwy są kontrowersyjne i przede wszystkim humorystyczne.

Seria żeli pod prysznic od Shots! składa się z sześciu produktów o bardzo oryginalnych nazwach:

  • Siki Weroniki
  • Krwawa Mery
  • Różowy w ch!
  • Passat sąsiada
  • Szwagier Ludwika 
  • Ici Ici

ZOBACZ TAKŻE: NIESAMOWITE ZJAWISKO WIDZIANE NA ROSYJSKIM NIEBIE – INTERNAUCI NIE KRYJĄ ZDZIWIENIA I STRACHU! [WIDEO] 

To jednak nie wszystko. Jaskrawe kolory etykiet jak i samego produktu przyciągają wzrok. Aż chce się przeczytać opis kosmetyku, który okazuje się być jeszcze bardziej przemyślany.

Lura jak trzecia herbata z tej samej torebki od poznaniaka zalana do pełna, żeby cukier się nie zmieścił. Chrzczone jak paliwo na CPN-ie w PRL-u. Rozwodnione jak drink w nocnym klubie serwowany przez panie z parasolkami. Luksusowe jak przejazd zatłoczoną bimbą w upalny dzień. O pięknym złocistym kolorze zimnego Leszka. Prawie tak dobre jak pyry z gzikiem. Boskie jak Św. Marcin i jego rogal. Wuchta wiary twierdzi, że mimo wszystko warte Poznania – czytamy w opisie produktu Siki Weroniki.

Ekskluzywny jak darmowe próbki w hotelach na wakacjach ol inkluziw w Egipicie. Co tu dywagować? Żel jest różowy w ch** i pachnie jak ja pier****! – znajdziemy w opisie kolejnego żelu.

Produkty od Shots! kupimy w Hebe za jedyne 19,99zł.

 

źródło: hebe.pl, wirtualnemedia.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.