Setki kilogramów kokainy na plażach! Na brzeg wyrzuca je Atlantyk

setki kilogramów kokainy

Setki kilogramów kokainy na plażach! Na brzeg paczki z narkotykami wyrzuca Atlantyk Wszystko dzieje się u wybrzeży Francji. Te stale patrolowane są przez żandarmerię, cześć z plaż została nawet zupełnie zamknięta. Owiniętych folią paczek jest coraz więcej. Podaje się, że miejscowe służby zabezpieczyły już blisko 800 kilogramów kokainy. Ta liczba robi wrażenie, a bilans rośnie. 

Setki kilogramów kokainy na plażach! Atlantyk wyrzuca na brzeg paczki ze sporymi ilościami narkotyków

Niesłychane wręcz wieści napływają z francuskich wybrzeży! Jak się okazuje, Atlantyk na tamtejsze plaże wyrzuca setki kilogramów narkotyków. Mianowicie chodzi o kokainę. Ludzie zaczęli znajdować tajemnicze pakunki owinięte folią, w których znajdowała się omawiana substancja. Paczki nie są duże, jednakże jest ich wiele. Najwięcej znalezisk odkryto w rejonie Akwitanii oraz po francuskiej części Kraju Basków. Władze już teraz zaczynają zamykać miejsca, gdzie ocean wyrzuca tajemniczego pochodzenia narkotyki. O pomoc proszone jest także społeczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE: PRZED NAMI OSTATNIE MECZE REPREZENTACJI W TYM ROKU! NA JAKIE POSUNIĘCIA ZDECYDUJE SIĘ JERZY BRZĘCZEK? WCIĄŻ WALCZYMY O PIERWSZY KOSZYK PODCZAS LOSOWANIA DO EURO 2020!

Już teraz zabezpieczono blisko 800 kilogramów zakazanych substancji

Jak podają światowe media, już w tej chwili tamtejsza żandarmeria zabezpieczyła 763 kilogramy kokainy. Liczba ta jednak będzie większa. Władze proszą przypadkowe osoby, aby w razie znalezienia podejrzanych paczek, zgłaszać się do policji. Przestrzega się także, aby rodzice pilnowali swoje pociechy i zwracali uwagę na to, czym bawią się na plażach.

Pochodzenie narkotyków jak dotąd nie jest jeszcze znane. Wiadomo natomiast, że z pewnością pochodzi ono z przemytu. Zagadką pozostaje fakt, jak tak znaczne ilości kokainy znalazły się w oceanie.

źródło zdjęcia: dziennikzwiazkowy.com (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.