Sara Carbonero – żona Ikera Casillasa walczy z chorobą

Sara Carbonero jest znaną dziennikarką sportową, na co dzień związaną ze stacją Telecinco. Żona zawodnika FC Porto, Ikera Casillasa. Para posiada dzieci, wyglądają razem na bardzo szczęśliwych. Jednak ostatnimi czasy wiszą nad nimi czarne chmury. 1 maja Casillas przeszedł zawał serca, a jakiś czas temu Sara Carbonero podzieliła się ze światem o swojej chorobie. 

Sara Carbonero kim jest?

Urodzona w 1984 roku, sportowa dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Studiowała na Uniwersytecie w Madrycie, jednak porzuciła studia, ponieważ dostała stałe zatrudnienie w radiu Marca. Później jej kariera nabrała tempa, gdyż połączyła siły z wyżej wspomnianą telewizją Telecinco. Jej uroda szybko została doceniona i w 2009 roku dostała tytuł najseksowniejszej prezenterki na świecie.  Jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci oraz żoną piłkarza Ikera Casillasa.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Slow time . #vacacionespasadasporagua #díasdesudadera #reconectar #tradiciones #slowlife

Post udostępniony przez Sara Carbonero (@saracarbonero)


Sara Carbonero choroba

Wiadomość o jej chorobie obiegła media na całym świecie. Dziennikarka podzieliła się tą informacją i przyznała, że przeszła operację spowodowaną rakiem jajnika. Następnie 35-latka na swoim Instagramie napisała, że jest to guz złośliwy. Z informacji wynika, że dzięki wczesnemu wykryciu choroby, żona Ikera przeszła już operację. Zabieg się udał, jednak gwiazda podkreśla, że czeka ją jeszcze kontynuacja leczenia oraz kontrole.

Sara podkreśliła, że ma ogromne wsparcie wśród rodziny i znajomych i wie, że cała sytuacja zakończy się pomyślnie. Przykrą informacją jest fakt, iż 1 maja 2019 roku jej mąż przeszedł ostry zawał serca.

Iker Casillas zawał serca

1 maja 2019 roku Iker Casillas podczas treningu doznał zawału serca. Skutkiem tego piłkarz trafił do szpitala, jednak media podały informację o lepszym samopoczuciu. Następnie pojawiły się plotki o zakończeniu kariery bramkarza, jednak jak napisał na swoim Twitterze, kiedyś nadejdzie taki czas, ale poinformuje o tym wszystkich sam. Życzymy parze szybkiego powrotu do zdrowia!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.