Rosyjski wywiad podaje „rewelacje” na temat Polski. Aż trudno w to uwierzyć

rosyjski wywiad

Rosyjski wywiad podaje „rewelacje” na temat Polski. Tym razem jednak naprawdę trudno uwierzyć w to, co starają się przekazać Rosjanie. Według ich „wiedzy”, Polska przymierza się do przejęcia ukraińskich terenów, które kiedyś należały właśnie do Polski. Mało tego – nad rzekomym planem przejęcia ukraińskich ziem, mają pracować wspólnie Polacy wraz z Amerykanami. O szczegółach doniesień rosyjskiego wywiadu w swoich mediach społecznościowych pisał Łukasz Bok, twórca znanego KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe. Szczegóły w dalszej części tekstu.

Rosyjski wywiad podaje „rewelacje” na temat Polski. Aż trudno uwierzyć w to, co przekazano do wiadomości

Jak dotąd można odnieść wrażenie, że Ukraina w wojnie z Rosją zdecydowanie wygrywa walkę na poziomie medialnym. Mimo to Rosjanie podejmują się kolejnych nieudolnych prób wywierania presji oraz rozpowszechniania fałszywych informacji. O jednej z takich w swoich mediach społecznościowych pisał Łukasz Bok, twórca znanego KiKŚ – czyli Konflikty i katastrofy światowe. Łukasz Bok na swoim Instagramie opisał ciekawe rewelacje, które podawał rosyjski wywiad:

Kolejne rewelacje rosyjskiego wywiadu. Tym razem Służba Wywiadu Zagranicznego podaje, że Polska chce przejąć ukraińskie tereny, które niegdyś należały do naszego kraju. Wywiad twierdzi, że nad planami pracują Amerykanie i Polacy. Nasze wojsko miałoby wkroczyć na zachód Ukrainy bez mandatu NATO, jako siły pokojowe. Takie działanie miałoby doprowadzić do rozpadu Ukrainy, w związku z czym Polska przejęłaby tereny, na które wkroczą żołnierze.

Łukasz Bok na koniec dodał od siebie:

Oczywiście proszę traktować to jako „ciekawostkę” rozpowszechnianą przez Rosję. Dyplomatycznie to nazywając.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ KRZYSZTOF JACKOWSKI O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ PRZYSZŁOŚCI. TO WYDARZY SIĘ W POLSCE JUŻ NA POCZĄTKU MAJA!

Zdaniem rosyjskiego wywiadu, Polska chce przejąć zachodnie tereny Ukrainy

Jak wynika z powyższych informacji przedstawianych przez rosyjski wywiad, Polska rzekomo chce wykorzystać sytuację na Ukrainie i przejąć tereny, które kiedyś należały do naszego kraju. Co więcej, wszystko ma odbywać się w zmowie ze Stanami Zjednoczonymi. W takie doniesienia jednak naprawdę trudno uwierzyć i trzeba je traktować z przymrużeniem oka, na co uwagę zwrócił Łukasz Bok.

źródło: Instagram – Łukasz Bok (@lukaszbok_kiks)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.