Rosja pokazała symulację ataku nuklearnego. Puszczono to w telewizji! [WIDEO]

rosja symulacja ataku

Rosja pokazała symulację ataku nuklearnego. Wszystko puszczono w tamtejszej prorządowej telewizji. Jak się okazało – celem ataku Rosjan w przedstawianej symulacji była Wielka Brytania i Irlandia. Animacja, którą pokazano widzom, zaprezentowała jak wspomniane kraje zostają całkowicie zniszczone na skutek wybuchu nuklearnego. Wszystko miało miejsce w programie Dimitrija Kisielowa, którego nazywa się głównym propagandystą Kremla. Nagranie oraz szczegóły bulwersującej sprawy zobaczycie poniżej.

Rosja pokazała symulację ataku nuklearnego. Puszczono to w tamtejszej telewizji! W animacji celem okazała się Wielka Brytania oraz Irlandia [WIDEO]

Rosjanie nadal nie przestają zaskakiwać. Tym razem porażające obrazki zaprezentowano w rosyjskiej telewizji prorządowej. Wszystko w programie, którego gospodarzem jest nie kto inny jak Dimitrij Kisielow. RMF24.pl zauważa, że nazywany jest on głównym propagandystą Kremla oraz – głównie przez media zachodnie – „szczekaczką Władimira Putina”.

Kisielow pokazał na specjalnie przygotowanej animacji symulację ataku nuklearnego, którego celem stała się Wielka Brytania oraz Irlandia. RMF24.pl podaje szczegóły symulowanego ataku. Na wybrzeża Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, pociski nuklearne miał dostarczyć podwodny dron generacji Posejdon. Mówi się, że jest on zdolny do przenoszenia ładunków, które liczą sobie 1000-megaton. To o wiele więcej niż bomba, która spadła na Hiroszimę. Bulwersujący materiał można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: WŁAŚNIE TAK WYGLĄDA OGRODZENIE NA GRANICY POLSKI Z BIAŁORUSIĄ! LICZY JUŻ 50 KILOMETRÓW. POJAWIAJĄ SIĘ JEDNAK PIERWSZE DONIESIENIA O ZNISZCZENIACH WIELKIEGO PŁOTU OD STRONY BIAŁORUSI – INFORMUJĄ O TYM DZIENNIKARZE RMF [WIDEO]

„Tsunami, które pogrąży Wyspy Brytyjskie w głębinach morza i zamieni je w radioaktywną pustynię”

Jak można było usłyszeć w rosyjskim programie prowadzonym przez Kisielowa, wybuch potężnego ładunku byłby w stanie wywołać potężną falę, która może zalać całe wyspy brytyjskie. Najbardziej bulwersuje jednak animacja, jaka pojawiła się w programie. A mowa o tytule, który – jak podaje RMF24.pl – oglądają miliony Rosjan.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.