Rok zakupów za darmo w sieci Aldi?! Trzeba spełnić jeden warunek

rok zakupów za darmo

Rok zakupów za darmo w sieci Aldi?! Jak się okazuje, to wcale nie są żarty. Znana sieciówka stawia jednak jeden, dla wielu z pewnością zaporowy warunek, aby móc skorzystać z niezwykłej oferty. Co takiego trzeba zrobić, aby w Aldi przez rok kupować za darmo? Czy znajdą się śmiałkowie, którzy zdecydują się na taki krok? Zobaczcie sami o co dokładnie chodzi – szczegóły poniżej.

Rok zakupów za darmo w sieci Aldi?! Trzeba spełnić jeden warunek – dla wielu niestety okażę się on zaporowy

O bardzo nietypową ofertę dla swoich klientów postarała się sieć marketów Aldi. Znany także między innymi w naszym kraju sklep oferuje aż rok zakupów za darmo. Brzmi to jak marzenie, jednak aby tak się stało, należy spełnić jeden warunek. Nie jest to jednak zwyczajne wyzwanie konkursowe. Wszystko naprawdę zaskakuje i właściwie nikt się tego nie spodobał. Co zatem wymyśliły władze sieciówki Aldi?

Jak się okazuje, Aldi roczne darmowe zakupy oferuje parze, która… zdecyduje się na wzięcie ślubu w jednym ze wskazanych marketów w Stanach Zjednoczonych. To jednak nie koniec. Mianowicie, firma zobowiązuje się dodatkowo do pokrycia kosztów całej ceremonii.

Wszystko ma odbywać się w konkretnym, modelowym markecie sieci Aldi, który zlokalizowany jest w Batavia w stanie Illinois. To właśnie tam znajduje się amerykańska siedziba Aldi Insights Center i wspomniany wcześniej modelowy lokal sieciówki. Pojawia się jednak zapewnienie, że na uroczystość zaślubin wnętrze sklepu zostanie specjalnie przygotowane i zaaranżowane na potrzeby podniosłej uroczystości. Władze sklepów Aldi oferują jeszcze więcej udogodnień, jednak cała akcja ma w sobie jeden „haczyk”. O czym konkretnie mowa?

ZOBACZ TAKŻE: To usłyszał pasażer autobusu tuż przed tragedią w Chorwacji. Przyczyna wypadku?

Sklep ustalił limit kwoty na roczne zakupy. Ile wynosi?

Jak się okazuje, w akcji nie zabrakło pewnego „haczyka”. Mianowicie, chodzi o limit kwoty, do którego można dokonywać darmowych zakupów. Przewidziano go bowiem na 5000 dolarów – przy aktualnych kursach walut, w przeliczeniu jest to około 23 tysięcy złotych.

Warto jednak pamiętać, że Aldi mocno zaangażuje się w organizowaną w sklepie ceremonię. Jak wylicza portal o2.pl – sieć zamierza pokryć koszty zakwaterowania i podróży, makijażu, fryzury, fotografa i specjalnych ślubnych upominków. Poza tym Aldi przygotuje przyjęcie na maksymalnie 50 osób oraz zapewni na nim jedzenie oraz napoje.

Konkurs potrwa do 17 sierpnia. Zainteresowane pary muszą wysłać do tego czasu zgłoszenia, gdzie opiszą swoją historię, pokażą zdjęcia, profile w social mediach oraz opiszą swoją „miłość do sklepów Aldi”. Wielka uroczystość odbędzie się 9 listopada tego roku.

źródło: o2.pl; foto; Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.