Restauracja faceta który napadł turystów, została zrównana z ziemią [WIDEO]

restauracja faceta

Restauracja faceta który napadł turystów bo ci wycofali zamówienie, została zrównana z ziemią! Nieoczekiwany obrót spraw nabrały zdarzenia z Albanii. Niedawno informowaliśmy o restauratorze, który napadł na turystów. Wszystko przez to, że poczuł się znieważony ich zachowaniem. A to dlatego, że ci wycofali zamówienie, na które – w swojej ocenie – zbyt długo czekali. Reakcja szefa była szalona, najpierw napadł swoich niedoszłych klientów z nożem, a później zdewastował ich pojazd. Teraz jego bar został zniszczony! Dlaczego? Odpowiedź oraz nagranie poniżej!

Restauracja faceta który napadł turystów, została zrównana z ziemią!

Niedawno informowaliśmy o sytuacji z Albanii. Własnie tam, grupa hiszpańskich turystów oczekiwała na swoje zamówienie w jednej z restauracji. Czas dostarczenia potraw na ich stoły wydłużał się, a frustracja rosła. W końcu postanowili oni zrezygnować z oferowanych tam usług. Nie spodobało się to właścicielowi knajpy, który najpierw odgrażał się im nożem, a następnie rzucił się w pościg i zniszczył pojazd przybyszów z innego kraju. Finał tychże rewelacji był zaskakujący. Okazało się bowiem, że restauracja krewkiego mężczyzny została… zniszczona!

Właściciel restauracji aresztowany, jego lokal zniszczony

Policja bardzo szybko zajęła się krewkim restauratorem. W sądzie tłumaczył on, że klienci wyszli z lokalu bez płacenia. Na tym jednakże jego problemy się nie skończyły. Okazało się bowiem, że jego restauracja została wybudowana bez zezwolenia. Gdyby tego było mało, jej właściciel nie płacił podatków.

Ostatecznie, knajpę zniszczono. Albańczycy przepraszają zagranicznych turystów i mają nadzieję, że ich turystyczny biznes zbyt bardzo na całym zamieszaniu nie ucierpi.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.