„Psy 3. W imię zasad” – zobacz oficjalny zwiastun

psy 3

„Psy 3. W imię zasad” – zobacz oficjalny zwiastun najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego! Będzie to kontynuacja popularnej serii, w której wystąpią największe gwiazdy polskiego kina, znane także z poprzednich filmów sygnowanych tytułem „Psy”. Fani produkcji są zachwyceni i niecierpliwie czekają na premierę, która ma nastąpić już 17 stycznia przyszłego roku.

„Psy 3. W imię zasad” – 17 stycznia premiera kultowej produkcji Władysława Pasikowskiego

Fani twórczości Władysława Pasikowskiego są zachwyceni – wszystko ze względu na dzisiejszą premierę oficjalnego zwiastuna jego najnowszej produkcji. Mianowicie, chodzi o „Psy 3. W imię zasad”. Premierę kinową filmu zaplanowano na 17 stycznia przyszłego roku. W role główne wcielą się oczywiście między innymi: Bogusław Linda, Cezary Pazura, Marcin Dorociński czy Artur Żmijewski. Scenariusz opowiada o tym, jak Franz Maurer odnajdzie się w nowej rzeczywistości po spędzeniu 25 lat w więzieniu. Obecna Polska będzie zupełnie innym miejscem niż to, które zna z czasów zanim odsiadywał wyrok.

ZOBACZ TAKŻE: AFERA WE FRANCJI! ROLNIK SKAZANY ZA TO, ŻE JEGO KROWY NIEPRZYJEMNIE PACHNĄ. W ROLI OSKARŻYCIELI NOWI SĄSIEDZI, KTÓRZY NA WIEŚ PRZYBYLI Z MIASTA

„Psy 3. W imię zasad” – zobacz oficjalny zwiastun

Zwiastun który dziś ukazał się w sieci, wywołał niemałe poruszenie wśród fanów serii. Co ważne jednak – rozbudził apetyty i sprawił, że oczekiwanie na kultową produkcję stało się jeszcze trudniejsze.

Poniżej można zobaczyć materiał wideo:

 

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. (źródło: Multikino)

źródło zdjęcia: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.