Przepowiednia Ojca Pio – duchowny przewidział awarię Facebooka?!

Ojciec Pio

Awaria Facebooka poruszyła niemalże cały świat, jednak czy można było się jej spodziewać? Jak się okazuje, Ojciec Pio wraz z innymi wizjonerami lata temu przewidzieli te wydarzenia. Jak interpretować ich słowa? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Awaria Facebooka

Dokładnie 4 października doszło do wydarzeń, których nie spodziewał się nikt. Tego dnia miała miejsce potężna awaria Facebooka, a aplikacje na całym świecie przestały działać. Kilka godzin bez dostępu do mediów społecznościowych kosztowały Marka Zuckerberga stratami w wysokości blisko 6 mld dolarów. Warto również wspomnieć o innych przedsiębiorcach, którzy zarabiają właśnie dzięki mediom społecznościowym. Uzależnieni od Facebooka czy Instagrama użytkownicy nie kryli swoich obaw.

Czy wydarzenia te można było przewidzieć? Jak trafnie zauważył serwis popularne.pl, przepowiednia Ojca Pio poniekąd mogła odnosić się do awarii Facebooka.

ZOBACZ TAKŻE: TADEUSZ RYDZYK OPOWIEDZIAŁ O SWOIM POMYŚLE NA DODATKOWY ZAROBEK

Przepowiednia Ojca Pio

Wielu wizjonerów, m.in. Ojciec Pio czy Maríe Julie Jahenny wielokrotnie ostrzegali o 3-dniowej ciemności, która ma nastać tuż przed ponownym przyjściem na świat Pana. Trzy dni mroku zostały opisane również w Ewangelii Mateusza i Księdze Apokalipsy. Między 3 dniami ciemności, a 6-godzinną awarią mediów społecznościowych jest spora różnica, jednak fani przepowiedni doszukują się w tych wizjach drugiego dnia.

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy – brzmi fragment przepowiedni Ojca Pio.

Żeby tego było mało, przepowiednia Ojca Pio nie była jedyną, która sugerowała nadejście awarii Facebooka. Wielu fanów wizjonerów zinterpretowało słowa takich jasnowidzów jak Krzysztof Jackowski czy Wojciech Glanc jako zapowiedź awarii Facebooka.

Co o tym myślicie?

 

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.