Prezydent Brazylii podniósł karła. Myślał, że to dziecko [WIDEO]

prezydent brazylii podniósł karła

Prezydent Brazylii podniósł karła. Myślał, że ma do czynienia z dzieckiem. Dorosłego mężczyznę posadził sobie na ramieniu, po czym zorientował się, że zaszła olbrzymia pomyłka. Zdezorientowany postawił go z powrotem na podłoże. Co więcej – wszystko zostało nagrane przez jednego z uczestników spotkania i opublikowane w sieci. Prezydent Bolsonaro wpadł w zakłopotanie, co w sumie nie powinno dziwić. Wideo cieszy się ogromną popularnością i zobaczyło je już ponad dwa miliony osób. Warto dodać, że podniesiony przez prezydenta karzeł nie miał mu tego za złe – można odnieść wrażenie, że był zadowolony. Nie wszyscy podchodzą jednak do tego zajścia z należytym dystansem. Poniżej można zobaczyć film, o którym mowa.

Prezydent Brazylii podniósł karła. Myślał, że ma do czynienia z dzieckiem

Takiej wpadki jeszcze nie było! Ostatniego czasu dla prezydenta Brazylii – Jaira Bolsonaro – nie można zaliczyć do zbyt udanych. Jego kraj boryka się z naprawdę ogromną ilością zakażeń koronawirusem, a część opinii publicznej zarzuca mu, że ten zlekceważył zagrożenie i przyczynił się do rozwoju epidemii w kraju. Teraz o Bolsonaro znów jest głośno. Wszystko przez spotkanie, na jakie prezydent udał się do Aracaju, aby porozmawiać z tamtejszą ludnością – między innymi na temat koronawirusa i działań tamtejszego rządu.

Niedługo po wyjściu z samolotu i wejściu w tłum witających go ludzi, Bolsonaro złapał jedną z osób i posadził ją na swoim ramieniu. Był święcie przekonany, że ma do czynienia z dzieckiem. Okazało się jednak, że podniósł karła. Gdy tylko się zorientował o swojej pomyłce, szybko postawił mężczyznę na podłożu.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNY REKORD DOBOWEJ LICZBY ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W POLSCE! PRZEBILIŚMY JUŻ PRÓG 900 OSÓB W CIĄGU 24 GODZIN

Wideo z całego zajścia robi furorę. Prezydentowi zrobiło się głupio, ale podniesiony przez niego mężczyzna nie sprawiał wrażenia urażonego. Zobacz nagranie!

Całą sytuację nagrał jeden ze świadków zajścia. Wideo pojawiło się w serwisie Twitter, gdzie zyskało ogromną popularność. Wyświetliło je już ponad 2 miliony osób. Warto dodać, że mężczyzna podniesiony przez prezydenta nie wydawał się być urażony i do wszystkiego podszedł z należytym dystansem. Mimo to, można odnieść wrażenie, że prezydentowi Brazylii z racji pomyłki, zrobiło się niezmiernie niezręcznie.

Wideo zobaczyć można także poniżej:
źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.