Poważne pobicie policjanta w Kaliszu – wiedzieli kim jest

poważne pobicie policjanta

Poważne pobicie policjanta w Kaliszu. Bulwersujące zajście miało miejsce w zeszły weekend w nocy z soboty na niedzielę. Trzy osoby dotkliwie pobiły 32-latka, który w swoim czasie wolnym od pracy przebywał w jednym z lokali gastronomicznych na kaliskim rynku. Pokrzywdzonemu towarzyszył jego brat. Napastnicy są już w rękach miejscowej policji.

Poważne pobicie policjanta w Kaliszu

Policja, zwłaszcza po niedawnych wydarzeniach z Konina, jest na cenzurowanym. Część społeczeństwa po zabiciu młodego mężczyzny przez funkcjonariusza, straciła zaufanie do mundurowych. To jednak nie powinno skutkować sytuacjami takimi jak ta, która miała miejsce w zeszły weekend w Kaliszu. Mianowicie, doszło tam do pobicia policjanta, który z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Wszystko działo się w nocy z soboty na niedzielę w jednym z kaliskich lokali gastronomicznych. Funkcjonariusz przebywał tam z bratem w czasie wolnym od pracy.

ZOBACZ TAKŻE: W WIELKIEJ BRYTANII BĘDĄ OSTRZEJSZE KARY ZA AKTY TERRORYZMU – ECHA NIEDAWNEGO ZAMACHU NA LONDON BRIDGE

Napastnicy mieli wiedzieć, że 32-latek jest policjantem

Jak donosi portal rmf24.pl, osoby które zaatakowały 32-latka miały wiedzieć że jest on policjantem. Co więcej – właśnie to było też powodem ataku.

Pobity Adrian W. do szpitala trafił z bardzo poważnymi obrażeniami twarzo-czaszki. W momencie transportu do placówki medycznej był nieprzytomny. Urazy dotyczą głównie głowy. Stwierdzono u niego także wstrząśnienie mózgu. Podejrzani o pobicie są już w rękach policji.

źródło zdjęcia: dziennikzachodni.pl (poglądowe)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.