Potężny szczur wyciągnięty z kanalizacji w Meksyku! [ZDJĘCIA, WIDEO]

potężny szczur

Potężny szczur wyciągnięty z kanalizacji w Meksyku! W sieci zawrzało po tym, jak w mediach społecznościowych gruchnęła wiadomość o nadzwyczajnym i – nie ma co się oszukiwać – przerażającym odkryciu w Meksyku. Po ulewnych deszczach, które w ostatnim czasie miały tam miejsce, postanowiono wyczyścić miejscową kanalizację. Wtedy też robotnicy odkryli w niej olbrzymiego szczura, którego wyjęto na zewnątrz. Wokół niego momentalnie zaczęli gromadzić się ciekawi, ale zszokowani ludzie. Poniżej prezentujemy zdjęcia i nagranie arcyciekawego znaleziska.

Potężny szczur wyciągnięty z kanalizacji w Meksyku! Ludzie przecierali oczy ze zdumienia, był większy od człowieka

Do niesłychanego odkrycia doszło w Meksyku – a konkretniej w tamtejszej kanalizacji! Jak donoszą światowe media, robotnicy czyszczący kanalizację, na powierzchnie wyciągnęli z niej szczura olbrzymich rozmiarów. Jak widać na zdjęciach, był on większy od ludzi.

Wokół znaleziska momentalnie zaczęli gromadzić się przechodnie, zszokowani tym, co widzą. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia. Na szczęście, okazało się jednak, że obserwatorzy nie mają do czynienia z prawdziwym zwierzęciem, a… rekwizytem. A konkretniej mowa o rekwizycie stworzonym z okazji Halloween. Nie wiadomo jednak jakim cudem znalazł się on w kanałach ściekowych. Istnieje kilka hipotez, jednak prawdy jak na ten moment nie zna nikt.

ZOBACZ TAKŻE: WYMUSZENIE ODSZKODOWANIA PO KRAKOWSKU – NIESAMOWITA SYTUACJA W POLSCE UCHWYCONA NA KAMERCE SAMOCHODOWEJ. OBCOKRAJOWIEC RZUCIŁ SIĘ NA SAMOCHÓD I NALEGAŁ NA WEZWANIE POLICJI. ŻENUJĄCA GRA AKTORSKA I ZDECYDOWANA INTERWENCJA POLICJI [WIDEO]

Gigantyczny szczur napędził okolicznym mieszkańcom nie lada stracha. Okazał się rekwizytem na Halloween – zobacz jak wyglądał!

Jak łatwo się domyślić, szczur gigant napędził okolicznym mieszkańcom nie lada stracha. Ogromna figura na pierwszy rzut oka wyglądała naprawdę realnie. Świadkowie z zaciekawieniem przyglądali się gigantowi, robiąc mu zdjęcia i patrząc, jak pracownicy miejscy polewają go wodą.

Poniżej można zobaczyć to na wideo:

Grozę można poczuć także oglądając zdjęcia szczura wyciągniętego z kanału. Na jednym z nich, które pojawiły się w sieci, widać jednak, że figura jest pusta w środku. To ostatecznie rozwiewa wątpliwości co do prawdziwości niepokojącego odkrycia.

potężny szczur

potężny szczur

źródło: 9gag.com, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.