„Potężne łupnięcie” – Jackowski o konflikcie na Bliskim Wschodzie. Co się stanie?

potężne łupnięcie

„Potężne łupnięcie” – jasnowidz Jackowski wypowiedział się o trwającym i zaognionym konflikcie na Bliskim Wschodzie. Niestety, w jego słowach da się wyczuć, że przewiduje on coś złego. Jakie mogą być konsekwencje i co ma na myśli, mówiąc o „potężnym łupnięciu”? O izraelsko-palestyńskim konflikcie, Krzysztof Jackowski mówił podczas tradycyjnego już spotkania z widzami podczas relacji na żywo w portalu YouTube. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

„Potężne łupnięcie” – Jackowski o konflikcie na Bliskim Wschodzie. Co się stanie?

W ostatnich dniach cały świat skupia się na konflikcie izraelsko-palestyńskim. Co rusz dochodzą głosy o kolejnych bombardowaniach się obu stron. Niestety, pojawiają się także informacje o wielu ofiarach, a bywają nimi także dzieci. Głos w sprawie niebezpiecznego konfliktu zbrojnego zabrał także najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Wszystko podczas tradycyjnej już transmisji, podczas której Jackowski odpowiada na pytania widzów i opowiada o najnowszych wizjach i odczuciach.

W przypadku izraelsko-palestyńskiego konfliktu, Jackowski powiedział o „potężnym łupnięciu”. Niestety, skojarzenia jakie przychodzą na myśl, mogą być tylko jedne. Podczas transmisji, jasnowidz mówił:

Jedno wielkie łupnięcie, ale potężne. Z niespodziewanej strony. Jeżeli to się stanie, to cały świat będzie o tym mówił. Otworzy to wrota do bardzo szerokich działań.

ZOBACZ TAKŻE: OPUSZCZONY DOM PUBLICZNY W SAMYM SERCU DOLNEGO ŚLĄSKA – YOUTUBER WSZEDŁ DO ŚRODKA I POKAZAŁ JAK WYGLĄDA! ZOBACZ NIECZYNNY DOBYTEK Z WROCŁAWIA. UNIKATOWE WIDEO POJAWIŁO SIĘ W SERWISIE YOUTUBE [WIDEO]

Konflikt nieco ucichnie, a następnie czeka nas kulminacja? Co oznacza „potężne łupnięcie”?

Słowa Jackowskiego wskazują na to, że konflikt powinien ucichnąć, jednak wtedy czeka nas gwałtowny zwrot akcji. Czy chodzi jednak o wielki wybuch? A może to przenośnia, która mówi o tym, że jedna ze stron zwyczajnie zaatakuje ze zdwojoną siłą?

Portal o2.pl, powołując się na wizję Krzysztofa Jackowskiego podaje, że owe wydarzenia mają rozegrać się po południu. Do tego jasnowidz wiąże je z kolorem żółtym. Na koniec dowiadujemy się, że być może zbiegnie się to z pewnymi wydarzeniami na dworze królewskim w Wielkiej Brytanii. W o2.pl czytamy, że wywołać to ma ogromny popłoch„.

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.