Potężna awaria zbiornika wina – tysiące litrów alkoholu na straty [WIDEO]

potężna awaria zbiornika wina

Potężna awaria zbiornika wina! Do niesłychanego zajścia doszło w Hiszpanii. Wszystko działo się zaledwie 3 dni temu – 25 września. W sieci pojawiły się nagrania z omawianego zajścia, które miłośnikom wina z pewnością będą śnić się po nocach – raczej w postaci koszmarów. Jak podają zagraniczne źródła, ze zbiornika mogło wyciec nawet około 50 tysięcy litrów alkoholu. Zrozpaczeni internauci mogą jedynie załamywać ręce. Część z nich przyznaje jednak, że o ile to możliwe, to są w stanie pomóc uprzątnąć szkody. Jak łatwo się domyślić, nie chodzi tutaj wcale o bezinteresowne działanie. Poniżej prezentujemy nagrania siejącego spustoszenie, wyciekającego ze zbiorników czerwonego wina.

Potężna awaria zbiornika wina – tysiące litrów alkoholu „poszły w glebę”, ogromne straty

To z pewnością informacja, która – o ile jest się miłośnikiem wina – przeznaczona powinna być dla ludzi o mocnych nerwach. A to dlatego, że skala awarii, o której piszemy, jest niewyobrażalna, a tysiące litrów uwielbianego przez wielu trunku poszło na straty.

Wszystko działo się w Hiszpanii. Jeden ze zbiorników, w którym przechowywano czerwone wino, uległ niespodziewanej awarii. Błyskawicznie z jego wnętrza zaczęły wylewać się potężne ilości alkoholu. Te natychmiast zalały cały teren, który z pewnością należy do producenta. Czerwona powódź na ujęciach wygląda naprawdę imponująco. Wszystko można zobaczyć w dalszej części artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCY TREND W CHINACH! BRELOKI Z ZAMKNIĘTYMI W ŚRODKU ŻYWYMI ZWIERZĘTAMI NOWYM HITEM WŚRÓD TURYSTÓW. ORGANIZACJE WALCZĄCE O PRAWA ZWIERZĄT BEZRADNE – OKAZUJE SIĘ BOWIEM, ŻE DYSTRYBUTORZY ORAZ PRODUCENCI NIE ŁAMIĄ PRAWA

Wideo z momentu powstania awarii robi furorę w sieci. Można je zobaczyć poniżej!

Jak wcześniej wspomniano, w sieci opublikowano wideo z katastrofy w hiszpańskiej winiarni. Na załączonym materiale widać, jak potężna ilość czerwonego trunku zalewa okolicę. Można wręcz rzec, że wskutek awarii dochodzi tam do istnej, czerwono-krwistej powodzi.

Jak podają zagraniczne portale, w tenże sposób zmarnować mogło się nawet 50 tysięcy litrów wina. Bez względu na skalę produkcji, taka ilość robi wrażenie. Wszystko można obejrzeć poniżej:

źródło: liveleak.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.