Poszła do drogiego hotelu w Gdańsku z latarką UV. To było na pościeli! [WIDEO]

poszła do drogiego hotelu

Poszła do drogiego hotelu w Gdańsku z latarką UV. Na ciekawy eksperyment zdecydowała się Agata z profilu AGATESTUJE. Rezultaty testu opublikowała na swoim TikToku. Czy pokój hotelowy za ponad 700 złotych za noc jest zupełnie czysty? Co takiego znajdowało się na pościeli? Przed światłem UV nic się nie ukryje i tak było tym razem. Szczegóły oraz wideo znajdziecie poniżej.

Poszła do drogiego hotelu w Gdańsku z latarką UV. To było na pościeli! [WIDEO]

Czy drogie hotele są nieskazitelnie czyste? Podróżujący zwykle żyją nadzieją, że drogie miejsca noclegowe będą perfekcyjnie przygotowane na ich przyjazd. W sieci nie brakuje jednak głosów, że nawet w drogich hotelach z czystością bywa na bakier. Jedno z dość znanych i drogich miejsc w Gdańsku postanowiła sprawdzić pewna TikTokerka. Agata z profilu AGATESTUJE odwiedziła popularny gdański hotel, gdzie cena za jedną dobę wynosi 780 złotych. Aby sprawdzić, czy jest tam czysto, zabrała ze sobą latarkę UV. Ku zdziwieniu wielu osób, odkryła tam coś dziwnego.

Po zameldowaniu się z pokoju, TikTokerka zgasiła światła i zaczęła przeglądać wynajęte miejsce za pomocą lampy UV. Choć wydawało się, że trudno się do czegokolwiek przyczepić – gdyż w pokoju było naprawdę czysto – twórczyni niespodziewanie znalazła coś zaskakującego na pościeli. Pod światłem UV wyraźnie widocznie były plamy. Co takiego się tam znajdowało?

ZOBACZ TAKŻE: Śpisz w ten sposób? Ta pozycja zdradza niemal wszystko o kobiecie!

Pościel wcale nie musiała być brudna. Z pomocą przyszli internauci

Agata z profilu AGATATESTUJE zapytała internautów o zaistniałą sytuację. Ci wyjaśnili, że plamy wcale nie musiały oznaczać, że pościel była brudna. Podaje się tam przykład, że wcześniej z jakiegoś powodu obsługa mogła potraktować ją wybielaczem. Pod nagraniem pojawił się między innymi taki komentarz:

Możliwe, że to była krew i potraktowali ja wybielaczem. Nie znaczy, że jest brudna.

Tak czy inaczej, jak relacjonuje o2.pl – twórczyni z TikToka sprawę zgłosiła na recepcji hotelu. Pracownicy przybytku mieli przeprosić ją za zaistniałą wpadkę. Nagranie, o którym mowa, zobaczycie poniżej.

źródło: o2.pl, TikTok; foto: TikTok

@wyzszy_instytut_smaku♬ Spooky, quiet, scary atmosphere piano songs – Skittlegirl Sound

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.