Popularny jasnowidz zobaczył mundial. Stanie się coś niezwykłego. Jak pójdzie Polakom?

popularny jasnowidz zobaczył mundial

Popularny jasnowidz zobaczył mundial. Jego zdaniem czeka nas na nim coś niezwykłego, historycznego. Czy jest to jednak związane z reprezentacją Polski? Jak pójdzie na Mistrzostwach Świata biało-czerwonym, których poprowadzi selekcjoner Czesław Michniewicz? Krzysztof Jackowski uchylił rąbka tajemnicy. Nadchodzącym wielkim piłkarskim świętem żyje już niemal cała Polska. Szczegóły poniżej!

Popularny jasnowidz zobaczył mundial. Stanie się coś niezwykłego. Jak pójdzie Polakom?

Mundialowa gorączka narasta dosłownie z każdą godziną. Już w nadchodzącą niedzielę mistrzowskie zmagania zainaugurują gospodarze, natomiast Polska pierwszy mecz mundialu rozegra we wtorek za tydzień o godzinie 17. Naszym rywalem będzie reprezentacja Meksyku. Wielu ekspertów i kibiców zgodnie uważa, że od rezultatu tego starcia zależy, czy biało-czerwoni będą mieć szansę na awans do kolejnej fazy turnieju – i bardzo trudno się z tym nie zgodzić. Już teraz nie brakuje przewidywań i typowań. A jakie zdanie w tej sprawie ma jasnowidz? Czy Polska odniesie sukces w Katarze? Właśnie o to Krzysztofa Jackowskiego zapytali dziennikarze Super Expressu.

Co ciekawe, w sprawie ewentualnego występu polskiej reprezentacji Jackowski nie chciał odpowiedzieć wprost. Nie zapowiedział ani wielkiego sukcesu, ani totalnej klapy. Padło tylko wymowne i szczere „nie wiem”. Poruszył jednak inny temat związany z mundialem, który może zainteresować nie tylko kibiców piłkarskich:

Powiem, że ten mundial może się okazać historycznym mundialem z pewnego względu. Przez to, że jest mnóstwo kibiców i oni czekają na ten mundial. Ja także. Zatrzymam się tylko na tej części poczucia, co teraz powiem.

ZOBACZ TAKŻE: To dzieje się z ludzkim ciałem tuż przed śmiercią. Znak, że zbliża się najgorsze

Historyczny mundial – ale czy ze względu na reprezentację Polski? Jasnowidz Jackowski odziera kibiców ze złudzeń

Krzysztof Jackowski w temacie mundialu pozostawał bardzo tajemniczy. W końcu jednak uchylił rąbka tajemnicy. Niestety, nie są to dobre wieści dla polskich kibiców. Mianowicie, jego zdaniem nasza drużyna narodowa nie przyłoży cegiełki do tego, że będzie to turniej historyczny i wyjątkowy. Jego słowa przytacza portal o2.pl:

Może to być bardzo historyczny mundial, ale nie z powodu polskiej drużyny. Absolutnie, tylko z powodu całkiem innego. Jakiego? To zostawiam to tylko sobie, ponieważ gdybym się pomylił, to widzowie i kibice prawdopodobnie zjedliby mnie na obiad.

O co zatem tak naprawdę może chodzić jasnowidzowi z Człuchowa? Jak sądzicie?

źródło: o2.pl, Super Express; foto: zrzuty ekranu YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.