Polski piłkarz ogolił się na łyso po awansie do 1/8 mundialu! Tak teraz wygląda [FOTO]

polski piłkarz ogolił się na łyso

Polski piłkarz ogolił się na łyso po awansie do 1/8 mundialu! Emocje po wywalczeniu awansu do kolejnej fazy Mistrzostw Świata – lub jak to woli – zwycięskiej porażce, nadal nie opadają. Polska co prawda przegrała z Argentyną 0:2 w fatalnym stylu, ale korzystny wynik z meczu Meksyku z Arabią Saudyjską pozwolił nam awansować dalej. W kolejnej rundzie zagramy z obrońcami tytułu – Francją. Jeden z polskich piłkarzy w wyniku radości postanowił… ogolić się na łyso. W sieci pokazał, jak teraz wygląda. Foto poniżej!

Polski piłkarz ogolił się na łyso po awansie do 1/8 mundialu! Tak teraz wygląda [FOTO]

Polska zagra w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze! To nie sen – mimo fatalnego meczu z Argentyną i porażki 0:2, biało-czerwoni wyszli z grupy. Wszystko przez korzystny obrót spraw w drugim meczu, gdzie Meksyk mierzył się z Arabią Saudyjską. Meksykanie wygrali 2:1 i to sprawiło, że mimo takiego samego dorobku punktowego – Polska miała lepszy bilans bramkowy. To on zadecydował o tym, że w niedzielę o godzinie 16:00 z Francją zagrają podopieczni Czesława Michniewicza, a nie nasi rywale z pierwszego meczu mistrzostw.

Mimo złego stylu i porażki, w wielu polskich domach zapanowała euforia. Ostatni raz Polacy awans do kolejnej fazy mundialu uzyskali bowiem ponad 30 lat temu. Emocjom dał się ponieść też były piłkarz reprezentacji – Sławomir Peszko. Oglądający mecze biało-czerwonych z wysokości trybun katarskich stadionów, Peszko po awansie Polaków postanowił ogolić się na łyso. W sieci pokazał efekty wizyty u fryzjera:

ZOBACZ TAKŻE: Polska awansowała i w 1/8 mundialu zagra z Francją! Kiedy i o której mecz? Wielka radość mimo porażki w ostatnim meczu

Sławomir Peszko łysy – były reprezentant obecny w Katarze ogolił się na łyso

Jak się okazało – była to swego rodzaju obietnica Sławomira Peszki. W sieci pojawił się już materiał wideo, na którym widać, jak były reprezentant stracił włosy. Można zobaczyć to poniżej:

źródło: Twitter, Facebook, TVP Sport; foto: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.