„Polski Ken” zawalczy na MMA VIP 3! Kto będzie jego przeciwnikiem?

Michał Przybyłowicz Polski Ken

Michał Przybyłowicz, szerzej znany w mediach jako „Polski Ken” zawalczy na gali organizowanej przez Marcina Najmana – MMA VIP. W sieci pojawiło się wiele komentarzy w sprawie, jak i obaw dotyczących m.in. jego implantów. Kto będzie jego przeciwnikiem? Koniecznie poznajcie szczegóły!

„Polski Ken” zawalczy na MMA VIP 3!

Wielkimi krokami zbliża się 3 edycja gali MMA VIP, organizowanej przez Marcina Najmana. Walki znanych osobistości cieszą się ogromną popularnością, a dobór przeciwników budzi spore kontrowersje i emocje. Przypomnijmy, że na najbliższej gali, która odbędzie się w październiku zawalczą: Andrzej „Żurom” Żuromski, Wojciech „Kazik Klimat Kartel” Ochnicki, Marek Molak, Nikodem „Nikoś” Zatowka, Rafał „Antykonfident” Podejma i Vasyl „Don Vasyl” Szmidt. Jakiś czas temu pojawiły się plotki dotyczące udziału „Polskiego Kena”, czyli Michała Przybyłowicza.

ZOBACZ TAKŻE: RYSZARD „SZCZENA” DĄBROWSKI WYZNAŁ, NA CO WYDAŁ PIENIĄDZE ZAROBIONE NA MMA VIP

Wszystkie przypuszczenia okazały się trafne, a na dniach potwierdzono debiut „Polskiego Kena”. Nie da się ukryć, że jego osoba budzi spore kontrowersje. Mężczyzna bowiem niezwykle dba o swój wygląd i wciąż dąży do ideału, korzystając z medycyny estetycznej. Ostatnio pochwalił się swoimi nowymi implantami klatki piersiowej. Jak sam mówi o przeprowadzonym zabiegu:

Zdecydowałem się na implanty, gdyż nie miałem kompletnie rozbudowanej klatki piersiowej. Właściwie nie było tam nic. Niewykluczone, że w przyszłości zdecyduję się na jeszcze większy implant. Wszystko zależy od tego, jak te się przyjmą i ułożą – wyznał.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się Michał, jednak jak sam zapewnił, chce dać z siebie wszystko i udowodnić na co go stać. Co więcej, „Polski Ken” wybrał już trenerów, którzy pomogą mu w przygotowaniach do walki. Okazuje się, że są to trenerzy Ryszarda „Szczeny” Dąbrowskiego, znanego z programu „Chłopaki do wzięcia”, który stoczył wygraną walkę z Psychotropem w 2 edycji MMA VIP.

Monika Laskowska z TVreklama przeprowadziła z Michałem wywiad dotyczący udziału w gali. Możecie obejrzeć go w poniższym załączniku:

Jak myślicie, z kim zmierzy się Michał?

 

źródło: mma.pl, facebook.com, youtube.com

 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.