Policjant onanizował się podczas służby, publikując nagranie w sieci!

W jednym z posterunków w Piastowie doszło do zadziwiającego zdarzenia. Mianowicie, policjant onanizował się podczas służby…Dodatkowo relacjonował to na jednym z portali erotycznych. Ubrany w mundur, siedząc w pomieszczeniu podczas godzin pracy. 

Całe zdarzenie relacjonowane w sieci

W jednej z policyjnych jednostek w Piastowie doszło do niecodziennej sytuacji. Policjant onanizował się podczas służby. Co gorsze, wszystko opublikował na portalu ShowUp.tv pod pseudonimem Police_Man. Jak wiadomo, nic w sieci nie ginie, co spowodowało, że materiał trafił do odpowiednich osób. Z pewnością zostaną wyciągnięcie konsekwencje.

Wydarzyło się to podczas pracy

Dodatkowo, policjant miał na sobie mundur i jak podają media, jego staż pracy to 9-letnie doświadczenie. Komenda Stołeczna Policji nie podała oficjalnego komentarza, jednak takie sytuacje są nie do zaakceptowania. Zapewne czeka go zawieszenie i postępowanie dyscyplinarne.

Całą sprawą zainteresował się bloger Patryk Tomaszewski, który opublikował nagranie na swoim profilu na Facebooku. Od ponad dwóch lat jest odpowiedzialny za wyszukiwanie patologii w polskiej policji. Dzięki temu nagranie trafiło do sieci, co pomoże wyciągnąć odpowiednie konsekwencje. Dodatkowo, bloger narzeka, że wszystkie materiały z tym związane są usuwane przez portal.

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.