Podwyżka dla pracowników Biedronki – informacja na plakatach

Sieć popularnych sklepów Biedronka chwali się wysokością zarobków na plakatach prowadząc jednocześnie kampanię rekrutacyjną. Podwyżka dla pracowników Biedronki to zachęta dla nowych, potencjalnych pracowników. Wynagrodzenie może wynieść nawet 6,5 tysiąca złotych miesięcznie.

 

Podwyżka dla pracowników Biedronki

Pracownicy Biedronki – obecni i potencjalni mogą liczyć na całkiem dobrą stawkę wynagrodzenia. Informacje te znaleźć można na plakacie rekrutacyjnym. Sprzedawca-kasjer może zarobić 3600 zło brutto miesięcznie z premią na start, zastępca kierownika sklepu może dostać 4800 zł brutto z premią, a kierownik sklepu zarobi 6500 zł. W skład wynagrodzenia wchodzą także premie uznaniowe. Są one przyznawane za zrealizowanie celów sprzedaży, pozytywną ocenę Tajemniczego Klienta oraz brak nieplanowanych nieobecności. Niemniej jednak wysokość wynagrodzenia zależy od rodzaju stanowiska, doświadczenia i lokalizacji placówki. Co ważne, wielkość sklepu nie ma wpływu na wysokość wynagrodzenia.

 

Kto i za co dostaje podwyżkę?

Podwyżki otrzymają wszyscy – sprzedawcy, kasjerzy, inni pracownicy sklepów oraz osoby zatrudnione w centrach dystrybucyjnych. Warunkiem otrzymania podwyżki jest uzyskanie za miniony rok oceny co najmniej „zgodnie z oczekiwaniami”. Podwyżki wyniosą od 100 do 350 złotych brutto miesięcznie. Dokładna kwota zależy jednak od stanowiska, lokalizacji i stażu pracy. Podwyżki stażowe przyznawane są po pierwszym i trzecim roku pracy.

 

Miesięczne premie uznaniowe

Dodatkowo pracownicy Biedronki mogą liczyć na miesięczne premie uznaniowe za wyniki sklepu i jakość obsługi. Ten dodatek od stycznia będzie wynosił 270 zł brutto. Wzrasta także pensja magazynierów. W zależności od stanowiska, lokalizacji i stażu pracy będą oni zarabiać od 3400 zł do 4150 zł brutto. Z kolei premia miesięczna na tym stanowisku przy średniej efektywności w miesiącu wynosi 1200 zł brutto.

 

Biedronka w Polsce

W Polsce Jeronimo Martins Polska ma około 3 tysięcy sklepów w ponad 1100 miejscowościach. Dodatkowo funkcjonuje 16 centrów dystrybucyjnych. Co ważne, do Jeronimo Martins Polska należy też sieć drogerii Hebe.

 

Podsumowując, Biedronka stawia nie tylko na jakość usług, ale dba także o swoich pracowników. Wszyscy pracownicy są odpowiedzialni za sprawną obsługę czterech milionów klientów, którzy każdego dnia odwiedzają sieć sklepów. Podwyżki i premie to sposób doceniania codziennych wysiłków pracowników.

Marta D

Absolwentka dziennikarstwa, kulturoznawstwa i fotografii – radiowiec z zawodu, kulturalny człowiek z wykształcenia, fotograf z pasji. Humanistka i umysł ścisły w jednym. Nie lubi zamykać się w ramach szablonowości. Uwielbia wyzwania, nowe miejsca i ciekawych ludzi.