Pijany drogowiec kierował ruchem w Płocku? Sprawa nie jest tak oczywista [WIDEO]

pijany drogowiec

Pijany drogowiec kierował ruchem w Płocku? W sieci pojawił się zaskakujący film, ukazujący – wydawałoby się – pijanego mężczyznę, odpowiedzialnego za kierowaniem ruchem podczas remontu jednej z ulic w Płocku. Od razu pojawiły się głosy krytyki, jednakże okazuje się, że to wcale nie alkohol musiał być przyczyną podejrzanego stanu mężczyzny. Zobaczcie nagranie.

Pijany drogowiec kierował ruchem w Płocku? W sieci zawrzało

W sieci bardzo łatwo kogoś oczernić, ukazać w złym świetle i ocenić bez poznania zdania drugiej strony. Niestety często jesteśmy świadkami właśnie takich sytuacji, zwłaszcza, gdy pierwsze wrażenie daje zdawałoby się jednoznaczne sygnały. Tak było i tym razem. W sieci ukazał się film, pokazujący rzekomo pijanego pracownika, odpowiadającego za kierowaniem ruchem na budowie. Funkcja odpowiedzialna, toteż tym bardziej bulwersował ewentualny fakt nadużycia alkoholu w pracy. I szczerze mówiąc – właśnie tak tę sytuację można odbierać, oglądając poniższy film:

Powodem wątpliwego stanu pracownika był udar?

W sieci błyskawicznie rozgorzała dyskusja. Choć po obejrzeniu nagrania, na pierwszą myśl nasuwa się właśnie nadużycie alkoholu przez mężczyznę, prawda może okazać się zupełnie inna. Otóż, jeden z komentujących napisał, że na miejsce wezwano policję – w obawie właśnie przed tym, że kierujący ruchem jest pijany. Okazać się jednak miało, że mężczyzna jest trzeźwy, a jego zachowanie miało być spowodowane udarem słonecznym. 

ZOBACZ TAKŻE: UCZEŃ POBIŁ DWIE NAUCZYCIELKI W USTCE!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.