Pierwszy Primark w Polsce – kiedy i gdzie otwarcie?

Pierwszy Primark w Polsce
Pierwszy Primark w Polsce! Otwarcie sklepu planowo miało nastąpić wiosną, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany. Dla niecierpliwych mamy jednak dobrą wiadomość – otwarcie nastąpi jeszcze w tym miesiącu! Co ciekawe, sieć ogłosiła, że pierwsze sklepy pojawią się w Warszawie i Poznaniu. Gdzie i kiedy dokładnie zrobimy zakupy?

Pierwszy Primark w Polsce! Kiedy i gdzie otwarcie?

Primark to irlandzka firma odzieżowa, która działa na rynku od blisko 50 lat! Co ciekawe, na rodzimym rynku funkcjonuje pod inną nazwą – Penneys. Sklepy zlokalizowano w 90 krajach na całym świecie. Już niebawem, bo za 2 tygodnie, zostanie otworzony w Warszawie. Kolejny powstanie w Poznaniu. Początkowo otwarcie planowano na wiosnę, jednak pandemia koronawirusa uniemożliwiła zrealizowanie wszystkich planów. Jak informuje Businessinsider pierwszy sklep zostanie otwarty w Galerii Młociny:
„Warszawa to centralny punkt w Polsce, bardzo duża baza klientów i miejsce, gdzie można najlepiej się sprawdzić. To pierwsze kluczowe otwarcie w Europie Środkowo-Wschodniej. (…) Nasza oferta cenowa w Polsce będzie porównywalna z ofertą w naszych sklepach w Europie” – poinformował Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska.
ZOBACZ TAKŻE: NIEPOKOJĄCE PRZESYŁKI Z CHIN DOTARŁY DO POLSKI – SŁUŻBY OSTRZEGAJĄ     Otwarcie zaplanowano dokładnie na 20 sierpnia o godzinie 10:00. Sklep ma aż 4 tys. metrów kwadratowych powierzchni i zatrudnia aż 250 pracowników. Ponadto, kolejny sklep ma powstać jeszcze w tym roku w Poznaniu. Istnieje duża szansa, że Primarki pojawią się także w innych polskich miastach. Wszystko zależy od przyjęcia się marki przez klientów.                                                                     źródło: businessinsider.com.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.