Pędził za rowerzystą żeby go przejechać. W Gdańsku jak w grze wideo [FILM]

pędził za rowerzystą

Pędził za rowerzystą żeby go przejechać – do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Trójmieście. Na ulicach Gdańska rozegrała się akcja przypominające te z gier wideo. Kierowca volkswagena wdał się w pościg po chodnikach, goniąc rowerzystę. Gdy w końcu do niego dopadł – zwyczajnie go przejechał. Nie wiadomo o co chodziło, oraz jakie były motywy działania agresora. Miejscowa policja już wie, kim jest agresor. Poszukiwana jest jednak też jego ofiara. Nagranie z całego zajścia można zobaczyć poniżej.

Pędził za rowerzystą żeby go przejechać. W Gdańsku sceny jak z gry wideo

Z pewnością wielu kojarzy popularną grę Grand Theft Auto. Sceny jak z popularnej produkcji od grupy Rockstar uchwycił miejski monitoring w Gdańsku. Co prawda zarejestrowane na nim wydarzenia miały miejsce jeszcze minionym miesiącu (29 września), jednakże dopiero teraz policja zadecydowała aby je opublikować. A wszystko dlatego, że poszukiwany jest mężczyzna, który padł ofiarą agresywnego kierowcy.

ZOBACZ TAKŻE: MECZ BARCELONY Z REALEM ODWOŁANY! POWODEM ZAMIESZKI W KATALONII. KLUBY MAJĄ 3 DNI NA USTALENIE NOWEGO TERMINU SPOTKANIA

Rozjechał rowerzystę w Gdańsku – WIDEO

Jak wcześniej wspomniano, całe zajście bardzo dobrze uchwyciła kamera monitoringu. Pojawiają się dywagacje, jakoby rowerzysta miał wymusić pierwszeństwo na prawidłowo jadącym samochodzie osobowym. Jednakże sposób, w jaki swoją rację chciał udowodnić kierowca volkswagena, zwyczajnie nie przystoi.

Policja poza nagraniem, podaje następujący komunikat. Przytacza go portal trojmiasto.pl, my natomiast cytujemy go poniżej:

[…] Funkcjonariusze szukają rowerzysty, którego proszą o zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji. Śledczy zwracają się również z prośbą do świadków tego zdarzenia bądź osób znających pokrzywdzonego o kontakt z prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 52 11 538.

Ponadto portal trojmiasto.pl podaje, że kierowca został już przesłuchany. Nie pojawia się jednak więcej informacji w tejże sprawie. Być może reszta szczegółów ukarze się wtedy, gdy funkcjonariusze w końcu dotrą do poszkodowanego. Zdaje się jednak, że rowerzysta nie odniósł bardzo poważnych obrażeń.

Film z całego zajścia można zobaczyć poniżej:

źródło zdjęcia; YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.