Para bloggerów oddała do innej rodziny chorego, adoptowanego wcześniej chłopca

para bloggerów oddała

Para bloggerów oddała do innej rodziny chorego chłopca, którego wcześniej adoptowała. Jak się okazało, maluch cierpiał na autyzm – i właśnie to miało sprawić, że młodzi rodzice nie radzili sobie z jego wychowaniem. Cała sytuacja budzi sporo kontrowersji, a nawet gniewu internautów. Wszystko dlatego, że rzeczona para bloggerów specjalizuje się w parentingu. Co więcej, cała akcja adopcji chłopca pochodzącego z Chin była dość kosztowna, a bohaterowie zbierali na nią pieniądze właśnie między innymi za pomocą swoich nagrań o wychowaniu dzieci. Widzowie Myki Stauffer apelują do YouTube, aby kobieta i jej partner nie mogli już czerpać korzyści z nagrań w adoptowanym i oddanym w ręce innych ludzi małym Huxleyem.

Para bloggerów oddała do innej rodziny chorego chłopca – wcześniej adoptowali go z Chin

W ostatnim czasie bardzo głośno jest o pewnej parze bloggerów parentingowych – mowa o kobiecie imieniem Myka Stauffer oraz jej partnerze. Młodzi rodzice zasłynęli z serii filmów poświęconych wychowaniu dzieci, których sami maja aż trójkę. Bohaterowie postanowili jednak podjąć się jeszcze jednego wyzwania – wymagającego ogromnego poświęcenia na różnych płaszczyznach. Chodziło o adopcję małego chłopca z Chin imieniem Huxley. Wszystko wymagało sporych finansów, jednak spełnienie tego warunku było możliwe dzięki widzom bloggerów. Do adopcji doszło w 2017 roku, kiedy maluch miał zaledwie roczek. Później sprawy zaczęły się jednak komplikować.

ZOBACZ TAKŻE: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA NA NADCHODZĄCE WAKACJE! KTÓRY MIESIĄC BĘDZIE NAJCIEPLEJSZY? KIEDY MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ OPADÓW I BURZ? IMGW ODPOWIADA NA WSZYSTKIE PYTANIA! WIADOMO, KIEDY NAJLEPIEJ WYBRAĆ SIĘ NAD MORZE

Para przyznała, że nie radziła sobie z potrzebami dziecka. U chłopca zdiagnozowano autyzm

Komplikacje rozpoczęły się już po wakacjach zeszłego roku. Wtedy też nowa matka chłopca ogłosiła, że u jej synka zdiagnozowano autyzm. Jakiś czas później na kanale pary w serwisie YouTube, filmy z Huxleyem przestały się pojawiać. To samo tyczyło się zdjęć chłopca w serwisie Instagram. Jakiś czas później Myka Stauffer i jej partner przyznali, że musieli znaleźć chłopcu inną rodzinę.

Wychowanie chorego dziecko ich przerosło, o czym otwarcie powiedzieli. Nie byli w stanie podążać za jego potrzebami. Co więcej, kobieta skarżyła się, że w procesie adopcji zatajone inne schorzenia malucha, z którymi młodzi ludzie musieli się zmagać.

Choć para przyznaje, że naprawdę pokochała Huxleya – internauci nie chcą dać w to wiary. Mało tego, wnoszą oni o to, aby YouTube zablokował możliwość zarabiania młodym rodzicom na filmach, których bohaterem jest adoptowane dziecko. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, niektórzy piszą nawet, że chłopiec zwyczajnie „znudził się” nowym rodzicom, a wcześniej dzięki niemu zarabiali w sieci.

źródło: wirtualnemedia.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.