Otwieranie zmrożonego auta – nagranie stało się hitem! [WIDEO]

Nagranie z otwierania zamrożonego auta

Zimowa aura w szczególności nie rozpieszcza kierowców, którzy oprócz trudnych warunków na drodze muszą niekiedy odśnieżać pojazd lub skrobać lód z szyb. Pewien Amerykanin miał jednak inny problem. Po opadach deszczu temperatura spadła poniżej 0 stopni Celsjusza, a cały samochód pokryła gruba warstwa lodu. Nagranie z próby otworzenia drzwi do auta stało się hitem Internetu. Musicie to zobaczyć!

Otwieranie zmrożonego auta

W sieci pojawiło się nagranie, które zyskuje milionowe odsłony. Na ten moment film zobaczyło ponad 80 mln osób, a kolejne części nagrania przynoszą równie ogromne wyświetlenia.

Użytkownik TikToka o nicku Zeke.gonzalez doświadczył niesamowitego zjawiska, które przygotowała dla niego sama natura. Otóż po sporych opadach deszczu znacznie spadła temperatura. Skutkowało to zmrożeniem nie tylko ulic, ale również samochodów stojących na zewnątrz.

 

ZOBACZ TAKŻE: WHO APELUJE – TE OBOSTRZENIA NALEŻY ZNIEŚĆ!

Mężczyzna postanowił nagrać swoje auto, które dokładnie było pokryte grubą warstwą lodu. Co więcej, udało mu się nakręcić moment, w którym chwycił za klamkę i z impetem pociągnął ją w swoją stronę. Na filmie widać, jak warstwa lodu złamała się, a każde kolejne pęknięcie łamało dalsze fragmenty pokrywy lodowej. Trzeba przyznać, że całość wygląda niezwykle efektownie szczególnie, kiedy z pojazdu zaczęły odpadać ogromne płaty zamarzniętej wody.

Internauci nie kryli zachwytu nagraniami. Ich zdaniem filmy są niezwykle satysfakcjonujące i przyjemne zarówno dla oczu jak i uszu, bowiem całości towarzyszył dźwięk łamiącego się lodu. Co więcej, widzowie tłumnie zaczęli prosić autora filmów o kolejne części nagrania. Na spełnienie ich próśb nie trzeba było długo czekać, a nagrania opublikowane na TikToku możecie zobaczyć poniżej:

 

@zeke.gonzalez♬ original sound – zeke.gonzalez

@zeke.gonzalez Reply to @reagancowman ♬ original sound – zeke.gonzalez

 

źródło: tiktok.com

 

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.