Oszukać przeznaczenie w Polsce? Nie, to tylko kierowca z nieaktualnym prawem jazdy [WIDEO]

oszukać przeznaczenie

Oszukać przeznaczenie w Polsce? Nie, to tylko skrajna nieodpowiedzialność i brak wyobraźni kierowcy ciężarówki. Kierowcy, który w dodatku nie miał ważnych uprawnień do prowadzenia po brzegi załadowanego kolosa. Tym razem skończyło się bez ofiar śmiertelnych, ale wystarczy wyobrazić sobie, że droga skręcałaby w innym kierunku, lub z przeciwka nadjeżdżałoby inne auto. Wideo z całego zajścia można zobaczyć poniżej.

Oszukać przeznaczenie w Polsce? Popis nieodpowiedzialnego kierowcy mógł zabić innych ludzi

Nagrania takie jak te, które zaprezentujemy poniżej – zawsze dają do myślenia. Czy jednak na tyle, aby wszyscy kierowcy zaczęli zachowywać się na drodze odpowiedzialnie? Tutaj mamy spore wątpliwości. Bo jak to jest możliwe, aby kierowca potężnej ciężarówki, który powinien być przykładem odpowiedzialnej i poprawnej jazdy, doprowadził do niezwykle niebezpiecznej sytuacji, nie dostosowując prędkości do warunków panujących na drodze? Wszystko miało miejsce w Golance, a do wypadku doprowadził zdawałoby się doświadczony, 53-letni kierowca.

Kierowca który spowodował wypadek, nie miał odpowiednich uprawnień do prowadzenia ciężarówki

Zapewne wiele osób, widząc tira załadowanego drzewem, od razu przypomina sobie scenę z filmu „Oszukać Przeznaczenie 2”. Tym razem, 53-letniemu kierowcy ogromnego zestawu, taka sztuka się nie udała. Wszystko zarejestrowała kamerka samochodowa świadka zdarzenia. Można przypuszczać, że powodem kolizji była zbyt wysoka prędkość oraz niestabilny ładunek. W groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikt nie zginął. Na filmie widać jednakże, że w nieco innych okolicznościach, mogło dojść do bardzo poważnej tragedii.

Wideo można zobaczyć poniżej:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.