Okradł staruszkę i groził jej nożem – ta zaprosiła go na śniadanie

okradł staruszkę

Okradł staruszkę i groził jej nożem – ta zaprosiła go na śniadanie. Do bulwersującej sytuacji doszło w Gorzowie. Tamtejsi policjanci bardzo szybko zdołali namierzyć sprawcę. Przy podejrzanym odkryto niebezpieczne narzędzia, a także jeszcze więcej telefonów komórkowych, które prawdopodobnie pochodzą z kradzieży. Teraz niewdzięcznego złodzieja czeka odsiadka.

Okradł staruszkę i groził jej nożem – ta zaprosiła go na śniadanie

Bulwersujące zajście miało miejsce w Gorzowie Wielkopolskim. Na jednym z tamtejszych osiedli doszło do kradzieży z rozbojem. Szokujące są jednak szczegóły całego zajścia. Mianowicie, do drzwi starszej kobiety zapukał mężczyzna, który wyznał że jeszcze nic nie jadł i jest głodny. Staruszka o dobrym sercu zaprosiła nieznajomego do swojego mieszkania – i to okazało się błędem. Gdy przygotowywała mu posiłek, ten przywłaszczył sobie jej telefon. Następnie, gdy kobieta poprosiła o zwrócenie go, złodziej wyciągnął nóż i zaczął jej grozić. Chwilę później zbiegł z miejsca zdarzenia.

ZOBACZ TAKŻE: POLICJA POSZUKUJE 13-LATKA! MŁODZIENIEC ODDALIŁ SIĘ Z DOMU NAD RANEM I DO TEJ PORY NIE WRÓCIŁ. ZABRAŁ ZE SOBĄ SPRZĘT DO BIWAKU

Złodziej już w rękach policji – trafił do aresztu

Funkcjonariusze niezwykle szybko zdołali złapać osobę, która odpowiadała rysopisowi. Złodziejem okazał się 58-latek. Policjanci kryminalni znaleźli przy nim nóż, a także wiele telefonów komórkowych. Prawdopodobnie wszystkie są kradzione.

Pewne jest już, że najbliższe 3 miesiące, złodziej spędzi w więzieniu. Warto jednak dodać, że grozi mu nawet 10 lat odsiadki. W przeszłości także dopuszczał się kradzieży. W jego aktach pojawiły się również zapisy o niszczeniu cudzego mienia.

źródło zdjęcia:

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.