Ojciec z synem pobili policjanta i policjantkę na Dolnym Śląsku [WIDEO]

ojciec z synem pobili policjanta

Ojciec z synem pobili policjanta i policjantkę na Dolnym Śląsku! Do bulwersującej sytuacji doszło we wsi Pastuchów w powiecie świdnickim (gmina Jaworzyna Śląska). Właśnie tam na interwencję przyjechała dwójka mundurowych – kobieta i mężczyzna, którzy zostali pobici przez krewkiego ojca i jego syna. Co najważniejsze, wszystko nagrali świadkowie zdarzenia. To bardzo zła informacja z perspektywy agresorów, gdyż widać tam ich wybitnie agresywne zachowanie, skierowane na umundurowanych, interweniujących przedstawicieli policji. Zarówno ojciec, jak i syn, zostali już zatrzymani. Grozi im nawet do 10 lat odsiadki za kratami.

Ojciec z synem pobili policjanta i policjantkę na Dolnym Śląsku. Bulwersujące zdarzenie we wsi Pastuchów

Bulwersujące zajście na Dolnym Śląsku zelektryzowało całą polską sieć – zwłaszcza, że pojawiły się w niej nagrania, prezentujące okoliczności całego zdarzenia. Mianowicie, w sobotę 12 czerwca, około godziny 17, patrol policji dostał wezwanie do Pastuchowa – a więc wsi położonej niedaleko dolnośląskiej Świdnicy.

Na miejscu funkcjonariusze zastali między innymi dwie bardzo agresywnie zachowujące się osoby. Był to 47-latek i 25-latek, którzy – jak się później okazało – są blisko spokrewnieni. To ojciec i syn. Nie wiedzieć czemu, obaj nagle rzucili się na mundurowych. Najpierw oberwał policjant, a chwilę później jego partnerka. Szokuje nie tylko fakt czynnej napaści na interweniujących stróżów prawa, ale też to, że bezpardonowo zaatakowana została kobieta.

ZOBACZ TAKŻE: SZCZYT GŁUPOTY OSIĄGNIĘTY – MŁODA, 22-LETNIA KOBIETA ODCIĘŁA SOBIE DŁOŃ, ABY ZYSKAĆ WYSOKIE ODSZKODOWANIE. NAJBLIŻSZE LATA SPĘDZI W WIĘZIENIU ZA OSZUSTWO, KTÓRE W KOŃCU WYSZŁO NA JAW

Napastnikom grozi nawet 10 lat odsiadki. W sieci pojawiło się wideo z całego zajścia

Jak podaje portal doba.pl, który jako pierwszy pisał o całym zdarzeniu – agresorzy są już w rękach policji. Jednego z nich zatrzymano od razu, drugi natomiast w ręce funkcjonariuszy wpadł po krótkim czasie. Grozi im nawet do 10 lat więzienia.

W sieci opublikowano także wideo z całego zajścia. Widać na nim jak na dłoni, że policjantów zaatakowano bez pardonu, a wszystko wyglądało naprawdę groźnie. Nagranie można obejrzeć dzięki portalowi doba.pl – zostało ono umieszczone na facebookowej stronie serwisu. Film pochodzi natomiast od czytelnika doba.pl.

Policjanci trafili do szpitala, ale jeszcze tego samego dnia opuścili placówkę. Nie doznali poważnych obrażeń.

źródło: doba.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.